Динамо вдесяте в історії пропустило вирішальний м'яч у компенсований час

Кияни відзначили невтішний ювілей

1002
0

У поєдинку з «Бешикташем» (2:3) «Динамо» вдесяте в історії пропустило вирішальний м'яч у єврокубкових баталіях у компенсований час зустрічі. У шести випадках кияни на «прапорці» упускали перемогу, а в чотирьох, як і нині, нічию. До речі, динамівці є авторами українського «рекорду». У листопаді 2019 року в гостьовому матчі групового раунду Ліги Європи з «Мальме», який закінчився перемогою шведів із рахунком 4:3, біло-сині пропустили на 90+6 хвилині.

Тим часом програш «Бешикташу» виявився «ювілейним» для Мірчі Луческу – 20-м у єврокубках на чолі «Динамо». Під його керівництвом кияни 11 разів поступалися суперникам у Лізі чемпіонів, 7 – у Лізі Європи та 2 – у Лізі конференцій.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші вирішальні голи, пропущені «Динамо» в єврокубках (в основний час матчів)

Маркус РОЗЕНБЕРГ

90+6'

3:4

04.12.2012

ЛЧ

ГТ

Динамо З (г)

Іван КРСТАНОВИЧ

90+5'

1:1

07.08.2018

ЛЧ

КР3

Славія Пр (г)

Йозеф ГУШБАУЕР

90+5'

1:1

20.09.2018

ЛЄ

ГТ

Астана (д)

Роман МУРТАЗАЄВ

90+5'

2:2

13.08.2019

ЛЧ

КР3

Брюгге (д)

Лої ОПЕНДА

90+5'

3:3

24.08.2023

ЛК

КР4

Бешикташ (д)

Бахтійор ЗАЙНУТДІНОВ

90+5'

2:3

03.10.2013

ЛЄ

ГТ

Рапід В (г)

Крітофер ТРІММЕЛЬ

90+4'

2:2

03.08.2005

ЛЧ

КР2

Тун (г)

Тьяго БЕРНАРДІ

90+2'

0:1

05.11.2008

ЛЧ

ГТ

Порту (д)

Лучо ГОНСАЛЕС

90+2'

1:2

16.04.2015

ЛЄ

1/4

Фіорентина (д)

Хума БАБАКАР

90+2'

1:1

ЛЧ - Ліга чемпіонів; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; ГТ - груповий турнір; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд; КР4 - четвертий кваліфікаційний раунд.