Рижикова та Ткачук не пройшли до фіналу 400-метрівки з бар'єрами на ЧС-2023

Україна не буде представлена у фіналі чемпіонату світу в бар'єрному бігу

1303
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Анна Рижикова

Українські спортсменки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова не змогли пробитися до півфіналу змагань на дистанції 400 метрів з бар'єрами на чемпіонаті світу 2023 із легкої атлетики, що проходить у Будапешті.

19-те місце. Вікторія Ткачук пробігла у півфіналі повільніше, ніж у кваліфікації (55.43 сек), цей 7-й результат у забігу.

10-те місце. Анна Рижикова показала 4-й результат у своєму забігу (54.42 сек), це найкращий її показник у сезоні. Але стала лише другою непрохідною до фіналу.

До фіналу на ЧС-2023 у бігу на 400 метрів з бар'єрами пройшли американки Шам'є Літтл, Анна Кокрелл, нідерландка Фемке Бол, ямайські бігунки Рашелл Клейтон, Джаньєв Расселл, Андренетт Найт, представниця Бахрейну Кемі Адекойя, а також Айомід Фолорунзо із Італії.

Фінал у бігу на 400 метрів з бар'єрами відбудеться у четвер, 24 серпня.

​ЧС-2023 з легкої атлетики

Будапешт (Угорщина), 23 серпня

400 м із бар'єрами. Жінки. Півфінали

(3)

Маріо ЖАРДЕЛ: «Такий гравець, як я, зараз коштував би 300 мільйонів євро»
Футбол | 02 травня 2024, 14:52 6

Бразилець вважає, що якісно нинішній футбол не кращий за той, який був у його часи

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 2

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ