Володимир ШАРАН: «Пропустили гол з чистого офсайду»

Головний тренер «Миная» висловився про поразку в матчі з «Металістом 1925»

2998
0
ФК Минай. Володимир Шаран

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував гру проти «Металіста 1925» (0:1) клубній пресслужбі.

«Гра була рівна, але я незадоволений першим таймом, хоча ми створили декілька непоганих нагод, щоб відкрити рахунок. До перерви суперник все ж таки грав краще.

Після перерви ми змінили тактичну схему, зробили заміни і зіграли так, як, відверто кажучи, ми хотіли. Але для здобуття результату потрібно було зробити вирішальний удар, який ми, на превеликий жаль, не здійснили. А моменти для цього були дуже хороші. Ще й пропустили гол з чистого положення поза грою.

Після цього було важко вже відігратись, хоча нагоди ще були. Так що це груба помилка асистента головного арбітра. Дмитренко, який завершив атаку, знаходився поза грою. Шкода, що не на всіх матчах працює система VAR. VAR працює на поєдинках, у яких господарям поля доводиться платити чималенькі кошти. Проте система дійсно допомагає. А її відсутність впливає на результат», – сказав Шаран.