19 серпня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

19 серпня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 серпня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Вачіберадзе поміняли на Мартинюка.

19 серпня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Чирук у центрі штрафного спробував пробити, але Кравчук у підкаті його блокував.

19 серпня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Вачіберадзе штовхнув у спину Кравчука на правому фланзі атаки.

19 серпня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Замість Нємчанінова гратиме Колесник.

82’

Гечева випустили замість Одраюка.

19 серпня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Замість Русина дограватиме Чирук.

19 серпня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Жичиков виконав подачу з лівого флангу, але Дмитренко за неї не зачепився.

19 серпня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ралюченко вийшов замість Петька.

75’

У накладання проти Жичикова на лівому фланзі чужого штрафного пішов Вишневський.

74’

Стрибок двома ногами вперед від Жичикова проти Вітенчука на правому фланзі захисту.

19 серпня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Дрібна помилка Капінуса під час передачі на лівий фланг.

19 серпня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сидоров кинувся добивати перед воротарським відскок від Бандури, який до цього парирував дальній постріл із правого флангу від Русина, але влучив у воротаря так само, після чого вже Дмитренко добивав у порожні.

19 серпня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Дмитренко дограватиме замість Юсова.

19 серпня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Вітенчук запустив передачею на правий фланг штрафного Вишневського, але той не зміг пробити повз ноги Мозіля.

19 серпня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Стрибок ззаду в ноги Вітенчука на лівому фланзі захисту від Андрія Ткачука.

19 серпня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Володіння м'ячем від Миная в центрі поля.

19 серпня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Капінус виконав навіс із лівого флангу на дальню стійку, куди не встигав Вачіберадзе.

19 серпня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Андрій Ткачук виконав дальній удар із правого флангу повз протилежну стійку.

19 серпня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Кутовий на лівому фланзі на дальній стійці завершував Юрій Кравчук, однак не спрямував м'яч у ворота, бо не дотягнувся.

19 серпня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Не вдалось Вітенчуку загострити своєю подачею з лівого флангу.

19 серпня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Капінус видав сольний ривок до лівого флангу штрафного повз двох суперників, після чого пробив у дальній кут, але не влучив у площину.

19 серпня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Одарюк сфолив у боротьбі на чужій половині.

19 серпня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Вишневський зачепився за закидання за спини захисникам, після чого здалеку пробив, а Мозіль лише з другої спроби забрав м'яч.

19 серпня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Булеза вийшов замість Рогозинського.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 серпня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

Ударом із правого флангу штрафного Одарюк поцілив у захисника.

19 серпня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через три хвилини.

19 серпня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Вачіберадзе виконав подачу з лівого флангу зі штрафного до рук Бандури.

19 серпня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Непоганий удар від Русина здалеку з правого флангу в протилежний кут парирував Бандура.

19 серпня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Відзначаємо спроби Миная підняти вище лінію пресингу.

19 серпня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Русин зіграв до правого флангу штрафного на Жичикова, який прострілював, але на кутовий м'яч перевів Кравчук.

19 серпня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Вітенчук підбив ноги Вачіберадзе в центрі поля, але арбітр того не бачив.

33’

За володінням м'ячем у центрі поля від господарів спостерігаємо.

19 серпня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Узагалі ніяк не чіпляється за м'яч Минай, що викликає чимало запитань.

19 серпня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Капінус запустив діагональ із лівого флангу, але спрямував м'яч до ауту.

19 серпня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Арбітр дав можливість командам попити води.

19 серпня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Вітенчук пробив здалеку з правого флангу до рук Мозілю, а той забрав із другої спроби.

19 серпня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Вітенчук виконав дальній постріл із відскоку від подачі кутового з правого флангу, але спрямував м'яч над воротами.

19 серпня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Бандура на лінії воріт забрав удар головою від Євгена Ткачука на завершення подачі кутового з правого флангу.

19 серпня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Сидоров пресингував Бандуру на правому фланзі чужого штрафного, той навіть ударив у нього м'ячем, але з відскоком не пощастило.

19 серпня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Пансенка вимушено замінили на Одарюка.

19 серпня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

За підсумком зіткнення з Євгеном Ткачуком Панасенко не може продовжувати гру.

19 серпня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Вишневський на чужій половині зачепився за відскок на правому фланзі, пробив здалеку, Мозіль парирував, а потім забрав і спробу добити здалеку від Панасенка.

19 серпня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

У позиційній атаці перебуває Металіст 1925 так само, як і на початку гри.

19 серпня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Працює пресинг у господарів і зовсім не працює вихід із-під нього в гостей.

19 серпня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

1925 спокійно володіє м'ячем на власній половині поля.

19 серпня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Фол в атаці від Вишневського біля чужого штрафного.

19 серпня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

19 серпня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 серпня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 19 серпня, відбудеться поєдинок 4-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» та закарпатський «Минай». Матч пройде у Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 17:00.

Колектив Едмара розпочав сезон із двох поразок від донецького «Шахтаря» (1:2) та «Олександрії» (0:1), тому тепер спробує набрати перші очки у грі проти значно менш сильного суперника. Міг «Металіст 1925» зіграти на старті ще й проти «Динамо», але це вже інша історія. Футболісти Володимира Шарана, наприклад, провели зустріч проти «Дніпра-1» тижнем раніше та забрали свій перший заліковий бал у команди Кучера (1:1). Битва аутсайдерів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Минай».