Індржих ТРПІШОВСКІ: «Зоря за стилем гри дуже схожа на Дніпро-1»

Тренер «Славії» – про протистояння з українськими клубами

661
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Індржих Трпішовскі

Головний тренер празької «Славії» Індржих Трпішовскі прокоментував нічию 1:1 із «Дніпром-1» у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи і поділився очікуваннями від матчів із «Зорею» в наступному раунді:

«Гра багато в чому залежала від результату першого матчу. Нам не вистачало темпу в першому таймі, ми грали дуже акуратно. Ми хотіли тримати гру під контролем, тому посилили півзахист, щоб якомога більше контролювати м'яч, добре володіти ним і створювати небезпечні моменти.

Ми повинні були показати кращу і більш переконливу гру, особливо в першому таймі, це був один із наших найгірших виступів за останній час.

Що я думаю про луганську «Зорю»? Парадокс у багатьох сенсах. У четвертому раунді ми зустрінемося з командою, яка в турнірній таблиці чемпіонату України фінішувала на одне місце нижче за «Дніпро-1». Я вважаю, що це аномалія, але це добре для нас.

Ми ще детально не розбирали наступного суперника, проте виглядає так, що ця команда за стилем гри дуже схожа на «Дніпро-1».