Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Німеччина
| Оновлено 16 серпня 2023, 10:34
915
1

Данило КРЕВСУН: «Було прикро, що не викликали у Шахтар U-19»

Молодий український півзахисник – про відхід зі структури донецького «Шахтаря» та плани

| Оновлено 16 серпня 2023, 10:34
915
1
Данило КРЕВСУН: «Було прикро, що не викликали у Шахтар U-19»
ФК Борусія Дортмунд. Данило Кревсун

18-річний хавбек Данило Кревсун, який виступає за команду U-19 дортмундської «Боруссії», в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua пригадав період кар'єри, коли він був змушений покинути академію донецького «Шахтаря». Також молодий українець поділився планами щодо юнацької збірної команди України.

– В Україні ти до останнього часу був у системі донецького «Шахтаря». Потім відбувся твій переїзд до Німеччини, де спочатку була команда «Пройсен Мюнстер», а далі – «Боруссія» Дортмунд. Не шкодуєш про те, що поїхав з «Шахтаря»?

– Спочатку було дуже прикро, що мене не викликали до команди U-19 донецького «Шахтаря». Я не знав, що робити далі, як бути. Але вже за пів року після цього я потрапив до «Боруссії» Дортмунд. Зараз я розумію, що поки що у моєму житті не було нічого найгарнішого, ніж є зараз. Якби я повернувся до «Шахтаря», то не досяг би того, тих результатів, які маю сьогодні.

– На твою думку, ти у Дортмунді наскільки близько знаходишся до юнацької збірної України?

– Грати за збірну України – це моя мрія. Але поки що ніхто з цього приводу зі мною не контактував. Мені залишається працювати та доводити своє бажання бути викликаним до юнацької збірної України.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.