«Згоріли» без Трубіна. Бенфіка програла у компенсований час Боавішті

«Орли» відкрили новий чемпіонат Португалії з поразки

2567
1

У понеділок, 14 серпня, у матчі 1-го туру чемпіонату Португалії лісабонська «Бенфіка» зіграла на виїзді з «Боавіштою» і зазнала поразки з рахунком 2:3.

Гол Анхеля Ді Марії в середині першого тайму дав «орлам» перевагу в рахунку. Однак на початку другого тайму вони залишилися вдесятьох, а незабаром перевагу втратили – 1:1. Утім, на 75-й хвилині Рафа Сілва знову вивів «Бенфіку» вперед.

На жаль, перемогти лісабонцям не вдалося. На 90-й хвилині рахунок у матчі знову став нічийним, а у компенсований час уже в рівних складах гравці «Боавішти» забили переможний гол – 3:2.

Українського голкіпера «Бенфіки» Анатолія Трубіна не виявилося навіть у запасі команди.