5

Сухий матч, 1 сейв. Названо оцінку Луніна за поєдинок Атлетік – Реал

Мадридська команда обіграла суперників із рахунком 2:0

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

12 серпня відбувся матч 1-го туру Ла Ліги між клубами «Атлетік» та «Реал» Мадрид. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь вершкових.

Український голкіпер столичної команди Андрій Лунін з'явився на полі з перших хвилин і відстояв у воротах «Реала» усі 90 хвилин, не пропустивши жодного голу.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку у 7.3 бали. За матч Андрій зробив лише 1 сейв.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний Джуд Беллінгем. Його оцінка становить 8.6 балів.

Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 2

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі