Кривдниці Світоліної та Костюк вилетіли. Хто зіграє у фіналі у Вашингтоні?

Саккарі обіграла Пегулу, а Гауфф виграла у Самсонової

10313
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Марія Саккарі

5 серпня відбулися матчі 1/2 фіналу хардового турніру серії WTA 500 у Вашингтоні (США).

Перша сіяна турніру Джессіка Пегула у трьох сетах поступилася Марії Саккарі.

У фіналі турніру Саккарі зустрінеться з Корі Гауфф, яка у своєму півфінальному поєдинку виграла у чинної чемпіонки змагань Людмили Самсонової.

Зазначимо, що українські тенісистки Еліна Світоліна та Марта Костюк у чвертьфіналі поступилися Пегулі та Самсоновій відповідно.