Стадіон: «Колос» (Ковалівка Київська область).

06 серпня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 серпня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 серпня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини

06 серпня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГООООООООЛ!

Цуріков подвоїв перевагу Колоса. Він точно пробив з центру штрафного майданчика після скидання від Мілька.

06 серпня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Бурда пробив головою, Білик невпевнено зіграв, хтось з гравців Колоса вбив м'яч з його рук. Абітр гол не зарахував.

06 серпня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Мілько замінив Оріховського у складі Колоса.

06 серпня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Заміни у Чорноморця. Хадіда вийшов замість Шпорна, Шторгін - замість Гучека.

06 серпня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Білик відмахнувся від Оріховського, який заважав йому ввести м'яч у гру. Попередження.

06 серпня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Салюк отримав попередження за грубий фол.

06 серпня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГОООООООООЛ!

Велетень точно пробив головою після навісу з правого флангу.

06 серпня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ!

Фесюн врятував Колос, відбивши удар впритул. Бойчук прострілив Шпорн підправив м'яч, голкіпер відбив м'яч ногою.

06 серпня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Захисник в останній момент завадив Ільїну пробити меттрів з 20-ти

75’

Колос виконав кутовий. Ніхто не зміг завдати удару по воротах.

06 серпня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гру поновлено.

73’

Салабай замінив Безбородька, Ільїн вийшов замість Демченка.

06 серпня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Перерва на водопій.

71’

Ієде тягнув м'яч з центра поля у напрямку штрафного майданчика. Хотів віддати передачу на партнера, перед яким був відкритий простір. Але Бурда перехопив пас.

06 серпня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Безбородько пробив головою з лінії воротарського майданчика. Удар був слабкий, Білик спокійно впіймав м'яч.

06 серпня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Шпорн грубо зіграв в центрі поля та отримав жовту картку.

06 серпня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Заміни у складі Колоса. Замість Мякушко вийшов Велетень, замість Богданова - Болбат.

06 серпня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Золотов отримав попередження за цей фол.

06 серпня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Кузика збили поблизу штрафного майданчика Колоса.

06 серпня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Фесюн в падінні впіймав м'яч після дальнього удару.

06 серпня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Капітан збив капітана. Богданов не дав Путрі пройти себе.

06 серпня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Богданов пробив по воротах здалеку - м'яч полетів дуже високо.

06 серпня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Кузик правим флангом мчав до воріт Колоса. Богданов у підкаті збив гравця одеського клубу. Попередження.

06 серпня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Небезпечно!

Бойчук класно пробив з півкола штрафного майданчика, Фесюн витягнув м'яч з кута воріт. Арбітри потім зафіксували офсайд у Брагару, який заважав голкіперу.

06 серпня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Путря прострілив у штрафний майданчик - захисник вибив м'яч.

06 серпня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди як і в першому таймі продовжують діяти у доволі високому темпі.

06 серпня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Небезпечно!

Безбородько пробив приблизно з 20 метрів - Білик відбив м'яч.

06 серпня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 серпня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +4

Гучек отримав жовту картку за небезпечну гру.

06 серпня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Єрмаков пробив головою з лінії воротарського майданчика - Фесюн у стрибку забрав м'яч до рук.

06 серпня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини

06 серпня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Бойчук отримав попередження за небезпечний підкат.

06 серпня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди переважно грають в пас у центрі поля. Складно пройти до штрафного майданчка.

06 серпня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Обидві команди компактно діють в обороні. Через це мало простору для маневрів у нападі.

06 серпня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Гравці Чорноморця кілька разів намагалися завдати удару з меж штрафного майданчика, але оборонці заблокували усі спроби.

06 серпня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Пенальті не буде. М'яч спочатку влучив у корпус Бурді, а потім в руку.

ВАР перевіряє момент.

06 серпня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Путря пробив з півкола штрафного майданчика, м'яч влучив в руку захиснику Колоса. Арбітр Кривушкін показав, що можна грати далі.

06 серпня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Безбородько пробив головою після навісу з лівого флангу - м'яч полетів повільно, Білик спокійно впіймав його.

06 серпня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди продовжують грати без моментів. Хоча гравці багато рухаються та грають у доволі швидкий пас.

06 серпня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 серпня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Невелика перерва для водопою. Дуже спекотно сьогодні в Ковалівці.

06 серпня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Минула вже половина першого тайму. Жодного дійсно небезпечного моменту команди не створили.

06 серпня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кузик завдав удару в ближній кут метрів з 18-ти - Фесюн забрав м'яч до рук.

06 серпня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Безбородько пробив головою після навісу з лівого флангу - вище воріт.

06 серпня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Путря на правому фланзі грубо зіграв проти Мякушка. Попередження.

06 серпня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Фесюн забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

14’

Чорноморець провів контратаку. Бойчук увійшов до штрафного майданчика та пробив - захисник заблокував.

06 серпня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Мякушко пробив зі штрафного удару метрів з 25, м'яч стрибав по газону, Білик відбив.

06 серпня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Багато фолів з боку обох команд. Колос заробив перспективний штрафний.

06 серпня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Богданов жорстко зіграв проти Кузика.

06 серпня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гра триває переважно між штрафними майданчиками. Поки що без небезпечних моментів

06 серпня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Чорноморець провів тривалу атаку. Однак одесити втратили м'яч, випустивши за бокову лінію.

06 серпня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Чорноморець володіє м'ячем. Колос пресингує.

06 серпня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Першу атаку провів Колос. Безбородько був на ударній позиції в штрафному майданчику, але арбітр зафіксував офсайд.

06 серпня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

06 серпня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 серпня о 1:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У матчі другого туру Української Прем'єр-Ліги 6 серпня зустрінуться «Колос» (село Ковалівка Київської області) та одеський «Чорноморець». Поєдинок відбудеться на полі «Колоса». Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Колос» і «Чорноморець» завершили минулий чемпіонат сусідами за турнірною таблицею. Клуб із Київської області із 36-ма очками фінішував дев'ятим. Одеська команда задовольнилася десятим місцем, відставши від «Колоса» на одне очко.

Новий сезон «Чорноморець» розпочав із перемоги. Одесити в гостях обіграли черкаський «ЛНЗ». «Колос» у київському регіональному дербі зіграв у суху нічию з «Оболонню» - ще однією командою, яка піднялася з Першої ліги.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Чорноморець».