| Оновлено 09 серпня 2023, 07:30
1260
1

Володимир ШАРАН – про поразку 0:3 від ЛНЗ: «Трагедії не сталося»

Головний тренер ФК «Минай» упевнений, що потрібно готуватися до наступних матчів

1260
1
ФК «Минай». Володимир Шаран

Головний тренер ФК «Минай» Володимир Шаран прокоментував результат зустрічі з «ЛНЗ» у 2-у турі УПЛ.

«Все нормально, це життя. Після гри першого туру було багато позитивних розмов. І в команді чув це. Маю на увазі нашу гру проти «Динамо». Просив хлопців забути той матч. Ми дійсно непогано виглядали, хоч і програли 1:4. Наголошував, що наступний матч буде важче. Так і сталось.

Фізично побачив, що хлопці не у тій формі. Це в першу чергу проблема головного тренера. Десь втома позначилася на результаті – був дуже важкий переїзд з Києва потягами. А сьогодні не проявили характер. Можливо, ще позначилась відсутність Олександра Бандури. Воротар – це пів команди.

До перерви була рівна гра, але майстерність футболістів «ЛНЗ» призвела до першого голу. Ми перебудувались вже після перерви. Поміняли тактичну схему, розпочали непогано, але пропустили другий гол і хлопці почали розкриватись. На контратаці нас спіймали і Наумець забив третій гол. Трагедії не сталось. Прикра поразка, але готуємось далі».