Тренер Оболоні: «Динамо – це бренд. Може, тому допомагають»

Валерій Іващенко – про поразку в другому турі УПЛ

3603
26
ФК Оболонь. Валерій Іващенко

Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував поразку 2:4 від «Динамо» у другому турі УПЛ:

«Динамо» сьогодні було несолодко. Ми своєю грою довели, що з нами в УПЛ треба рахуватися.

Не хочу коментувати деяких діячів, тут без мату не обійтися. Грати, забити 3 голи, червона картка, 2 пенальті в наш бік. Можна сказати, грали в казино, а в «Динамо» якийсь блекджек випав.

Я придивлявся: у першому таймі на Морозі пенальті, його штовхають – мовчання, нічого, немає ВАР. Із цих моментів і складається вся картинка матчу – там зарахували, там ні.

Але так виходить, що чомусь... Може, тому що «Динамо» – це бренд, десь допомагають. Не хочу перекладати відповідальність на людей у жовтому. Я задоволений своєю командою і пишаюся нею».

Не считали сколько раз попадали?
Играли хорошо. Но пожалуйста во всех матчах так. А не языком.
u6464u
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Злий Глобинець
Все правильно, окрім одного. Бренд в кишеню не покладеш. Зазвичай такі речі вирішуються за допомогою великих грошей або дорогих подарунків. Відповідний досвід у братів Суркісів точно є.
avk2307
Я це вью слухав цілком, а не так як спорт юа подає.
ввважаю доцільно подивитись всім.
там того хайпу , як в заголовку немає і близько.
Viktor Shuper
смішні пред'яви. суддя відсудив все по ділу, максимум до чого можна прикулупатися це до забитого і незарахованого Оболонню голу. а так в цілому суддівство було дуже адекватним. чи суддя не мав видаляти, коли було видалення? там можна було пряму червону давати взагалі. чи пенальті не треба було ставити, коли вони справді були?
тренеру треба закрити ротика і не ляпати єрунду.
avk2307
тренер коментував гри і висловлював сумніви деякі  ле в цілому слухайте його інтервью і все буде добре
Виктор Алтухов
Если судит Иванов, значит это кому-то выгодно. Это Оболонь ему заплатила за 2 пенальти в свои ворота из пальца, за незасчитанный гол из офсайда, которого, сколько не смотри, не было, за непоставленный ... -ну и так далее. Вот будет играть Днепр, так там может быть и похлеще. Страна воюет, а в футболе беспредел на той же высоте.
Vitaliy Shevchenko
Я розумію що кожен хоче трактувати епізоди на свою користь, і я би його навіть зрозумів, якщо б не було вару. А так, це просто бла-бла-бла. До речі, скажіть йому, що ті повтори які він дивився (які бачемо ми) і  повтори з вар машини, це зовсім різні речі.
Оператор (мовника)не бігає з камерою по лініях офсайту, для того є боковий арбітр, та вар для страховки. У деяких країнах вар передає мовнику картинку, но в даному випадку ми її не бачили.
Remark
Скоро спорт.юа будет вырывать по слову с интервью тренера и из них составлять его "настоящую" речь!
П. С. Не поленитесь и посмотрите в полной видео записи слова тренера Оболони.
igorek
Мурло а в кінці тайму за удар чому твоему гравцю не дали другу червону а дали жовту ти не згадав.
igorek
На Динамо каждая шалупень всегда гонит.
vruthiy-112
Оболонь на голову була вище,  але арбітр все порішав .!!!
BARA.bass
Как всегда арбитр мылит в пользу динамо.
2 тур и началось в игре по 2 пеналя, удаления, всё как всегда.
sahka1981
Ну його на вьюху витягнули відразу після свистка. Емоції переповнюють, там контекст, що три голи не зарахували, але один зарахували після вару,  ще в одному в другому таймі ну там метровий офсайд там взагалі не має про що говорити, перший м'яч відмінений, але ж вар є дивилися які питання. Червона за дві жовті взагалі там без питань, мала бути і пряма. Пенальті в ворота ДК можливо деякі судді і поставили  але знову є вар. Також можна говорити, що мала бути червона за поштов після свистка Волошина  для гравця Оболоні. Пенальті на Буяльському, дуже груба гра захисника навіть коментатори про червону говорили.