Тренер Оболони: «Динамо – это бренд. Может, поэтому помогают»

Валерий Иващенко – о поражении во втором туре УПЛ

3603
26
ФК Оболонь. Валерий Иващенко

Главный тренер «Оболони» Валерий Иващенко прокомментировал поражение 2:4 от «Динамо» во втором туре УПЛ:

«Динамо» сегодня было несладко. Мы своей игрой доказали, что с нами в УПЛ надо считаться.

Не хочу комментировать некоторых деятелей, здесь без мата не обойтись. Играть, забить 3 гола, красная карточка, 2 пенальти в нашу сторону. Можно сказать, играли в казино, а у «Динамо» какой-то блэкджек выпал.

Я присматривался: в первом тайме на Морозе пенальти, его толкают – молчание, ничего, нет ВАР. Из этих моментов и складывается вся картинка матча – там засчитали, там нет.

Но так получается, что почему-то… Может, потому что «Динамо» – это бренд, где-то помогают. Не хочу перекладывать ответственность на людей в желтом. Я доволен своей командой и горжусь ею».

Не считали сколько раз попадали?
Играли хорошо. Но пожалуйста во всех матчах так. А не языком.
avk2307
Я це вью слухав цілком, а не так як спорт юа подає.
ввважаю доцільно подивитись всім.
там того хайпу , як в заголовку немає і близько.
Remark
Скоро спорт.юа будет вырывать по слову с интервью тренера и из них составлять его "настоящую" речь!
П. С. Не поленитесь и посмотрите в полной видео записи слова тренера Оболони.
igorek
На Динамо каждая шалупень всегда гонит.
avk2307
тренер коментував гри і висловлював сумніви деякі  ле в цілому слухайте його інтервью і все буде добре
Перець
Крім Шахтаря судді більш нікому так не допомагають
sahka1981
Ну його на вьюху витягнули відразу після свистка. Емоції переповнюють, там контекст, що три голи не зарахували, але один зарахували після вару,  ще в одному в другому таймі ну там метровий офсайд там взагалі не має про що говорити, перший м'яч відмінений, але ж вар є дивилися які питання. Червона за дві жовті взагалі там без питань, мала бути і пряма. Пенальті в ворота ДК можливо деякі судді і поставили  але знову є вар. Також можна говорити, що мала бути червона за поштов після свистка Волошина  для гравця Оболоні. Пенальті на Буяльському, дуже груба гра захисника навіть коментатори про червону говорили.
igorek
Мурло а в кінці тайму за удар чому твоему гравцю не дали другу червону а дали жовту ти не згадав.
Vitaliy Shevchenko
Я розумію що кожен хоче трактувати епізоди на свою користь, і я би його навіть зрозумів, якщо б не було вару. А так, це просто бла-бла-бла. До речі, скажіть йому, що ті повтори які він дивився (які бачемо ми) і  повтори з вар машини, це зовсім різні речі.
Оператор (мовника)не бігає з камерою по лініях офсайту, для того є боковий арбітр, та вар для страховки. У деяких країнах вар передає мовнику картинку, но в даному випадку ми її не бачили.
Viktor Shuper
смішні пред'яви. суддя відсудив все по ділу, максимум до чого можна прикулупатися це до забитого і незарахованого Оболонню голу. а так в цілому суддівство було дуже адекватним. чи суддя не мав видаляти, коли було видалення? там можна було пряму червону давати взагалі. чи пенальті не треба було ставити, коли вони справді були?
тренеру треба закрити ротика і не ляпати єрунду.
vruthiy-112
Оболонь на голову була вище,  але арбітр все порішав .!!!
BARA.bass
Как всегда арбитр мылит в пользу динамо.
2 тур и началось в игре по 2 пеналя, удаления, всё как всегда.
vh
Блекджек і шуби
u6464u
Виктор Алтухов
Если судит Иванов, значит это кому-то выгодно. Это Оболонь ему заплатила за 2 пенальти в свои ворота из пальца, за незасчитанный гол из офсайда, которого, сколько не смотри, не было, за непоставленный ... -ну и так далее. Вот будет играть Днепр, так там может быть и похлеще. Страна воюет, а в футболе беспредел на той же высоте.