Андрій БЛІЗНІЧЕНКО: «Ніби чув, як арбітр сказав: «По сигналу»

Півзахисник рівненського «Вереса» згадав скандальний епізод з голом Матвієнка

1530
0
НК Верес

Півзахисник рівненського «Вереса» Андрій Блізніченко поділився емоціями після неоднозначної нічиєї в матчі з «Шахтарем» (1:1).

«Ми зіграли саме так, як просив це зробити тренерський штаб. Суворо перед власними воротами. Наприкінці першого тайму пропустили дуже непотрібний гол. Але в перерві домовилися пресингувати і рятувати матч.

Пропущений гол? Не розумію, як це сталося. Я став перед м'ячем. Потім ніби чув як арбітр сказав: «По сигналу». Мене покликав Євген Паст, я озирнувся, щоб наш голкіпер зміг встановити стінку. Одразу в цей момент Матвієнко пробив по воротах.

Дякую Збройним силам України за можливість грати. І дякую нашим вболівальникам, чию підтримку ми відчували у цій грі. А ми, у свою чергу, намагатимемося більше радувати вболівальників», – сказав Блізніченко.