03.08.2023 20:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:2 3 : 1
| Оновлено 03 серпня 2023, 21:57
15649
121

Діла – Ворскла – 3:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій УЄФА

15649
121

Ліги конференцій УЄФА. Кваліфікація. Другий раунд. Матч-відповідь.

«Діла» – «Ворскла» - 3:1 (перший матч – 1:2)

Парулава, 44, Ковталюк, 71, Гейл, 86 – Степанюк, 74

Тевзадзе, 62, Чікашуа, 72 – Павлюк, 10, Сантана, 58

«Діла»: Кучеренко – Вандерсон, Тевзадзе, Дзоценідзе, Чітеішвілі – Парулава (Сардалішвілі, 62), Сантос, Жеан Віктор – Гейл (Гапріндашвілі, 90+1), Ковталюк, Гоміс (Кухіанідзе, 76).

Запасні: Чікашуа, Одікадзе, Андронікашвілі, Ассамоа, Мзвакалі, Ету.

«Ворскла»: Ісенко – Крупський (Нестеренко, 56), Сантана, Чеснаков (Хрипчук, 73), Пердута – Кане, Скляр, Павлюк, Феліпе (Бацула, 35) – Степанюк, Юрченко (Челядін, 73).

Запасні: Домолега, Ермолов, Рамірес, Кулаковський, Ізотов, Тузенко, Черниш, Оденцов.

Арбітр: Сімоне Соцца (Сереньо, Італія).

Стадіон: «Тенгіз Бурджанадзе» (Горі, Грузія).

03 серпня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +5

МОМЕНТ! Нестеренко на ближній завершив подачу з лівого флангу від Степанюка ударом над воротами головою.

03 серпня о 21:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Замість Гейла випустили Гапріндашвілі.

03 серпня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Кухіанідзе з лівого флангу штрафного покотив на порожні для Ковталюка, але той просто не дістав.

03 серпня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

03 серпня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Кутовим на правому фланзі завершилась чергова атака Діли.

03 серпня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Гол. Дзоценідзе з глибини правого флангу завантажив м'яч на Гейла перед штрафним, а той у дотик відірвався від Пердути та пробив у дальній кут.

03 серпня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

На чужій половині проти Кухіанідзе сфолив Нестеренко.

03 серпня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

До офсайду спіймала Ковталюка передача на хід на лівий фланг атаки.

03 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Тримає м'яч Діла на нашій половині тим часом.

03 серпня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Кухіанідзе випустили замість Гоміса.

03 серпня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Пас Бацули з лівого флангу зіграв у напрямку штрафного на Нестеренко, а той у дотик продовжив на Степанюка, перед яким був тільки воротар!

03 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Чеснакова поміняв Хрипчук.

73’

Юрченка поміняли на Челядніа.

03 серпня о 21:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Гол. Запустили передачу на хід Ковталюку до лівого флангу штрафного, а той потім обіграв Ісенка.

03 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Кане попередили за пірнання на правому фланзі штрафного.

03 серпня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Бацула намагався не дати пробити Гомісу з правого флангу штрафного, але вийшло так, що пробив по власних воротах. Добре, що Ісенко зреагував.

03 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Заблоковано простріл Гейла з лівого флангу штрафного.

03 серпня о 21:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Замість Парулави гратиме Сардалішвілі.

03 серпня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Попереджений Тевзадзе за підкат зі спини під Пердуту на лівому фланзі захисту.

03 серпня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Сантані дали жовту за підкат у ноги супернику в центрі поля.

03 серпня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Нестеренко гратиме замість Крупського.

03 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Удар здалеку від Гейла з лівого флангу пройшов повз ближню стійку.

03 серпня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Ісенко на ближньому куті воротарського забрав подачу з правого флангу в напрямку Ковталюка.

03 серпня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Степанюк у дотик відкинув передачу з правого флангу під удар Кане, але той пробив повз ближню стійку.

03 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Не вдався удар головою Степанюку на завершення подачі кутового з правого флангу.

03 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ворскла помчала вперед одразу й заробила кутовий на правому фланзі.

03 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 серпня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Дальній удар із центральної зони від Чеснакова полетів над воротами.

03 серпня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

03 серпня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Гол. Ісенко вчергове помилився з виходом до межі штрафного, Сантос підібрав, пробив у поперечину, а відскок від неї перевів у сітку Парулава.

03 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Так само володіє м'ячем Діла.

03 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Григорій Ярмаш отримав червону картку за емоції в технічній зоні.

03 серпня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Діла тим часом завелась.

03 серпня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Бацула вийшов замість травмованого Феліпе.

03 серпня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Ісенко зіграв на м'ячі під час прострілу з лівого флангу від Гейла на ближню на Ковталюка.

03 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Прилетіло в голову Чеснакову м'ячем під час подачі з правого флангу штрафного.

03 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Не полишають межі центральної частини поля команди.

03 серпня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Гоміс також присів на газон. Щось усі зламані сьогодні.

03 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Алеф у центральному колі грубо зіграв проти Степанюка зі спини.

03 серпня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Ковталюка залишав перед порожніми воротами передачею з лівого кута штрафного Гейл повз Ісенка, але партнер м'яч не зупинив.

03 серпня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Феліпе лежить на газоні та тримається за ногу.

03 серпня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Вандерсон зі штрафного з лівого флангу подав на дальній бік наших володінь, але завершити ніхто не зміг.

03 серпня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Феліпе, здається, отримав травму задньої поверхні стегна.

03 серпня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Степанюка піймав до офсайду передачею на лівий фланг штрафного під удар Юрченко.

03 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Абикуди спрямував на правий фланг м'яч Віктор від центральної лінії.

12’

Діла грає з м'ячем на власній половині.

03 серпня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Павлюк фолом на чужій половині намагався зупинити контратаку суперників.

03 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Кане упав під час виконання дальнього удару з центральної зони, але кутовий заробив, влучивши в захисника.

03 серпня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Дрібний фол Павлюка на лівому фланзі захисту проти Парулави.

03 серпня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Набагато вище воріт пробив зі штрафного Чітеішвілі.

03 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Фол від Кане перед штрафним Ворскли перед штрафним.

4’

Закинули м'яч на центральний вхід до штрафного суперники, але Ісенко зіграв на виході.

03 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Красиве перекидання від Кане на лівому фланзі захисту завершилось фолом суперника.

03 серпня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Ворскла знову обрала обережний початок.

03 серпня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 серпня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 3-го серпня, відбудеться поєдинок-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій УЄФА, в якому змагатимуться грузинська «Діла» та полтавська «Ворскла». Матч пройде у Горі (Грузія), на полі стадіону «Тенгіз Бурджанадзе», початок о 20:00.

Колектив Віктора Скрипника тиждень тому здобув дуже важливу вольову перемогу над «бронзовими» призерами Ліги Еровнулі (2:1) і тепер може реально претендувати на продовження боротьби. Ні українська, ні грузинська команди не грали матчі національної першості на вихідних, що, начебто, прибирає фактор утоми, але та фону початку сезону УПЛ і національної кампанії, що триває, у Грузії все одно залишає більше можливостей для наших суперників. На відміну від «Дніпра-1» кількома днями раніше, «Ворсклі» відступати нікуди.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Діла» – «Ворскла».