Василь РУНІЧ: «Переграли Зорю завдяки добрим фізичним кондиціям»

Хавбек «Руха» – про несподівану перемогу над луганцями

589
1
ФК Рух Львів. Василь Рунич

23-річний півзахисник львівського «Руха» Василь Рунич прокоментував перемогу над луганською «Зорею» (2:1) у матчі 1-го туру української Прем'єр-ліги.

«Будь-яка команда хоче почати чемпіонат тільки з перемоги. Нас на це налаштовував тренерський штаб і ми самі розуміли, що буде добре, якщо ми переможемо. Це нам додасть впевненості на весь сезон.

Ключовий момент матчу - не мій гол, а коли наш воротар Дмитро Ледвій дуже добре зреагував і виручив нас. Так би був рахунок 0:2 і незрозуміло, як би гра закінчилась.

Команда додала у другому таймі і в нас було більше моментів. Тренер зрозумів, що потрібно освіжити лінію атаки, додати ще агресії. І я вважаю, із задачею ми впорались. Я просто опинився у правильному місці в правильний момент. Була хороша передача від Климчука. Мав би я йому такі передачі робити, бо я вийшов на позицію крайнього нападника. Але це футбол і добре, що так все сталось.

Ми розуміли, проти кого ми граємо. Суперник дуже серйозний. Зараз «Зоря» представлятиме Україну в єврокубках. Ми перемогли завдяки своїм фізичним кондиціям, ми були більш готовими і витривалішими після зборів. Але в першому таймі «Зоря» нам майже шансів не залишила. Проте в другому таймі ми увімкнулись, додали в агресії і створили безліч моментів біля воріт суперника. Все це закладалося на зборах. Ми правильно підійшли до справи і завдяки хорошим фізичним кондиціям переграли суперника. Ця робота, яку ми виконували у міжсезонні, дала свої плоди.

Це тільки перша гра, а сезон дуже довгий. Ми вже забули цю перемогу і готуємося до наступних ігор, бо розуміємо, що буде дуже непросто», - сказав Руніч.