23-річний малієць забив вирішальний м'яч у ворота «Діли» на 90+3-й хвилині

5985
0
ФК Ворскла. Ібрагім Кане

Ібрагім Кане, який забив вирішальний м'яч у ворота «Діли» (2:1) на 3-й компенсованій хвилині зустрічі, став автором найпізнішого голу українських клубів у Лізі конференцій. Колишнє досягнення, встановлене у жовтні 2022 року Артемом Довбиком у поєдинку «Дніпра-1» із «Вадуцом», 23-річний малієць перевищив на 2 хвилини.

Серед гравців українських клубів ще пізніше приносили перемогу своїм командам у основний час матчів лише динамівець Браун Ідейє та «гірник» Манор Соломон.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші переможні голи українських клубів в єврокубках (в основний час матчів)

Фейеноорд (г)

90+6'

Аталанта (г)

90+5'

Марсель (г)

90+3'

Бешикташ (д)

90+3'

Андерлехт (г)

90+3'

Діла (д)

90+3'

Хоффенхайм (г)

90+2'

Зестафоні (г)

90+1'

Динамо З (д)

90+1'

Вадуц (г)

90+1'

2:1

ЛЧ – Ліга чемпіонів; КУ – Кубок УЄФА; ЛЄ – Ліга Європи; ЛК – Ліга конференцій; ГТ – груповий турнір; КР2 – другий кваліфікаційний раунд; КР3 – третій кваліфікаційний раунд.