Еліна СВІТОЛІНА: Ми не тиснемо руку росіянам і білорусам. Вся повага Харлан
Перша ракетка України підтримала Ольгу після скандалу на ЧС з фехтування
![Еліна СВІТОЛІНА: Ми не тиснемо руку росіянам і білорусам. Вся повага Харлан](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/176/orig_635321.jpg)
Перша ракетка України Еліна Світоліна опублікувала сторіс у своєму Instagram, де підтримала українську шаблістку Ольгу Харлан, яку дискваліфікували з чемпіонату світу з фехтування:
«Ми не тиснемо руки російським та білоруським спортсменам. Це наша позиція. Закликаю міжнародні спортивні організації та федерації поважати наше рішення.
Вся наша любов та повага – Ользі Харлан», – написала Еліна.
27 липня Харлан перемогла на старті змагань «нейтральну» спортсменку з росії Анну Смирнову. Після завершення бою Ольга відмовилася тиснути руку суперниці зі зрозумілих причин. Міжнародна федерація фехтування (FIE) вирішила дискваліфікувати українку за такий вчинок.
![Мы все – Ольга Харлан](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/176/middle_635308.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695627.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695627.jpg)
Олександр не вважає, що Марк Нельсон вкрав у нього дострокову перемогу
![На ОІ-2024 встановлено перший світовий рекорд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695493.jpg)
![На ОІ-2024 встановлено перший світовий рекорд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695493.jpg)
Це сталося у стрільбі з лука
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695740.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/69/thumb_413999.png)
![Міш Міш](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/69/thumb_413999.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![pecherytsja88](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![T-800](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![DK1961](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/77/thumb_15547.jpg)
![Serhiy (Миколаїв)](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/77/thumb_15547.jpg)