| Оновлено 26 липня 2023, 09:40
530
0

Нападник Панатінаїкоса: «Повинні обіграти Дніпро-1 і в Афінах»

Андраж Шпорар – про першу зустріч команд у 2-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

530
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Форвард грецького «Панатінаїкоса» Андраж Шпорар поділився враженнями від перемоги над «Дніпром-1» (3:1) у першій грі 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Ми забили гол після першого удару по воротах. У другому таймі ми підтвердили свою перевагу. Ми були кращими і заслужили на перемогу.

Це був перший офіційний матч сезону. Нам потрібні поліпшення. Нові гравці команді допомагають, але потрібна злагодженість. Уся лінія нападу потребує роботи. Думаю, що ми можемо стати кращими і бути креативнішими.

Звичайно, у нас є перевага у два м'ячі, але попереду ще є 90 хвилин. Ми повинні продовжувати гонитву за перемогою. Якби рахунок був 3:0, усе було б краще. Ми повинні виграти і в Афінах. Якщо ми зіграємо так, як у першому матчі, то поїдемо потім у Марсель», – заявив Шпорар.