Утрехт – Шахтар – 2:4. Текстова трансляція матчу

Товариський матч.

«Утрехт» – «Шахтар» – 2:4

Клайбер (80), Бусаід (82) - Траоре (2), В’юнник (30+1), Судаков (58), Ракіцький (84).

Криськів (44)

«Шахтар» (стартовий склад): Різник (Трубін, 31), Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Топалов, Бондаренко, Судаков, Криськів, Зубков (Тоіров, 45), В’юнник (Невертон, 31), Траоре.

Склад «Шахтаря» на третій і четвертий тайми: Твардовський (Пузанков, 91), Корнієнко (Педріньйо, 91), Ракіцький, Козік, Конопля (Фарина, 106), Глущенко, Назарина (Кастілло, 91), Очеретько, Сікан, Кащук, Келсі.

«Утрехт» (стартовий склад): де Кейзер, тер Авест, Ван дер Хоорн, Віргевер, Ель-Каруані, Броуерс, Турнстра, Сьонтьєнс, Азаркан, Дувікас, Рамселаар.

22 липня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

119’

Глущенко впав у штрафному майданчику, арбітр показав, що потрібно продовжувати матч.

22 липня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
117’

Педріньйо пробив з лінії штрафного майданчика - вище воріт.

22 липня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

Футболіст Утрехта пробив з пів кола штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

22 липня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболісти Утрехта в кінці матчу діють активніше. Не хочуть вони програвати.

22 липня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
111’

Знову небезпечно!

Після кутового гравець Утрехта пробив з близької відстані - м'яч полетів вище воріт

22 липня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
109’

Небезпечно!

Кастілло втратив м'яч. Футболісти Утрехта організували атаку. Пузанков відбив м'яч у падінні після удару в ближній кут.

22 липня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В останньому таймі команди дещо зменшили швидкості.

22 липня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Небезпечно!

Кащук отримав довгу передачу від свого штрафного. Від центральної лінії поля Олексій добіг до штрафного майданчика і метрів з десяти пробив вище воріт.

22 липня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Конопля залишив поля. Вийшов Фарина.

22 липня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
100’

Келсі не зміг зачепитися за передачу від Кащука, м'яч вийшов в аут.

22 липня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
96’

Небезпечно!

Кащук правим флангом дійшов до штрафного майданчика та завдав удару - зовсім трохи не вистачило влучності.

22 липня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Не зменшують темп команди. Однак на перших хвилинах вже кілька фолів зафіксовано.

22 липня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
91’

Пузанков замінив Твардовського, Кастілло - Назарину, Педріньйо - Корнієнка.

22 липня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ЧЕТВЕРТИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

22 липня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ТРЕТІЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

22 липня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Шахтар виконав кутовий. Кащук навісив, завдати удару ніхто не зміг.

22 липня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Бусаіду надають допомогу на полі. Схоже, що вдарився головою в якомусь з моментів.

22 липня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Лаб'яд пробив зі штрафного метрів з 25-ти. Влучив у стінку. М'яч вилетів на кутовий.

22 липня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГОООООООЛ!

Кащук зі штрафного зробив дальній навіс, Ракицький головою переправив його у ворота!

22 липня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГОЛ!

Бусаід отримав м'яч у штрафному майданчику та влучно пробив у дальній кут.

22 липня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

ГОЛ!

Утрехт скорочує відставання. Клайбер відзначився результативним ударом.

Футболісти Утрехта в третьому таймі діють активніше.

22 липня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На жаль, трансляція продовжується з технічними проблемами.

22 липня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Захисник Шахтаря вибив м'яч після навісу зі штрафного.

73’

Глущенко в центрі поля грубо зіграв проти суперника. Ліндберг лежить на газоні.

22 липня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Знову був момент біля воріт Шахтаря. М'яч вилетів на кутовий.

22 липня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Вже кілька хвилин трансляція відбувається з затримками.

22 липня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Був момент біля воріт Шахтаря. Оборонці ліквідували небезпеку.

22 липня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Склад "Шахтаря" на третій тайм: Твардовський, Корнієнко, Ракіцький, Козік, Конопля, Глущенко, Назарина, Очеретько, Сікан, Кащук, Келсі.

22 липня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Коноплю збили на правому фланзі поблизу штрафного майданчика. Кащук навісив, Саньян вибив м'яч на кутовий.

22 липня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Тоіров отримав м'яч на центральній лінії поля, на правому фланзі. Перед ним була величезна порожня зона. Футболіст з Таджикистану добіг до штрафного майданчика, змістившись у центр, та завдав удару - голкіпер в падінні забрав м'яч.

22 липня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ГОООООЛ!

Судаков, отримавши пас від Богдаренка, пробив метрів з 20-25. Невдало зіграв голкіпер. Від його рук м'яч залетів у ворота.

22 липня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Розібралися з замінами. У перерві вийшов не Педріньйо, а Невертон замість В'юнника. Зубкова замінив Тоіров.

22 липня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Саньян виконував скидку у воротарський майданчик, Трубін забрав м'яч до рук.

22 липня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Трубін послизнувся та випустив м'яч за межі поля. Утрехт виконав кутовий, без небезпеки.

22 липня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У швидкому темпі діють команди. Ніби це і не товариський матч.

22 липня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Тоіров замінив Зубкова.

22 липня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Криськів отримав попередження за те, що зірвав контратаку Утрехта.

22 липня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Небезпечних моментів немає. Команди грають швидко, але завдати небезпечного удару по воротах поки не можуть.

22 липня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Небезпечно!

Педріньйо робив простріл вздовж воріт - воротар зіграв на перехопленні та не дав Траоре забити вдруге в матчі.

22 липня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Дувікас пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

34’

Шахтар провів швидку атаку, Зубков отримав м'яч у штрафному майданчику, але не зміг пробити. До того ж він був в офсайді.

22 липня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах команди діють на зустрічних курсах. М'яч переважно знаходиться поблизу центра поля.

22 липня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перерві Невертон вийшов замість В'юнника. Трубін замінив Різника.

22 липня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

22 липня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

22 липня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’ +1

ГОООООЛ!

Шахтар вдало вийшов з-під пресингу та провів швидку атаку. Бондар перевів м'яч дальньою передачею на лівий фланг. В'юнник прийняв передачу, наблизився до штрафного майданчика, змістився ближче до центру та точно пробив!

22 липня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Небезпечно!

Ван дер Хорн завдав удару метрів з 18-ти - м'яч пролетів поруч з нижнім кутом воріт.

22 липня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар намагався двічі організувати атаки, але обидві спроби завершилися втратами м'яча

22 липня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно!

Дувікас після навісу з лівого флангу пробив головою метрів з десяти - Різник у дальньому куті витягнув м'яч!

22 липня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Тривалу атаку провів Утрехт. Вона завершилася дальнім ударом. Різник у падінні забрав м'яч у ближньому куті.

22 липня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар більше контролює м'яч.

22 липня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

М'яч влучив в обличчя Броуресу. Футболісту надають допомогу.

22 липня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Ремселаар пробив з-за меж штрафного майданчика - Різник спокійно спіймав м'яч.

22 липня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар намагається діяти у високому пресингу

22 липня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди на початку матчу діють у швидкому темпі.

22 липня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Зубков навісив зі штрафного, Матвієнко головою переправив м'яч в бік дальнього кута воріт, але ніхто не замкнув.

22 липня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Зубков отримав м'яч на правому краю штрафного майданчика та зробив простріл - захисник вибив.

22 липня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Утрехт організував першу атаку в матчі. Захисники Шахтаря відібрали м'яч.

22 липня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

ГОООООЛ!

Шахтар виходить вперед! Утрехт невдало розіграв удар від воріт. Воротар віддав на партнера у штрафному майданчику. Зубков відібрав м'яч у гравця Утрехта, відпасував на Траоре, який зблизька влучив у ворота!

22 липня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах м'ячем володіє Шахтар

22 липня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

22 липня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди гратимуть 4 тайми

За попередньою домовленістю сторін, спаринг з "Утрехтом" складатиметься з чотирьох таймів по 30 хвилин кожен з п'ятихвилинними перервами.

22 липня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 липня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Донецький «Шахтар» 22 липня зіграє свій завершальний контрольний матч на зборах у Нідерландах. Суперник – «Утрехт» (Нідерланди). Поєдинок відбудеться на полі спорткомплексу CWO, який розташований неподалік Роттердама. Початок заплановано на 15:00 за київським часом.

Команда Патріка ван Леувена завершує підготовку до початку нового сезону. У попередніх контрольних матчах «Шахтар» зіграв унічию з «АЗ» (Алкмаар, Нідерланди) з рахунком 3:3, а також зазнав двох великих поразок від «Аякса» (Амстердам, Нідерланди) – 0:3 та «АЕКа» (Афіни, Греція) – 0:5.

Наступний суперник донецького клубу – середняк чемпіонату Нідерландів. «Утрехт» у сезоні 2022/2023 посів сьоме місце. Найдорожчий футболіст – нападник Анастасіос Дувікас (9 млн євро за оцінкою Transfermarkt). Він же став найкращим бомбардиром команди за підсумками минулого сезону, забивши 22 голи (19 – у Ередивізії, 1 – у Лізі конференцій, 2 – у Кубку Нідерландів).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Утрехт» – «Шахтар».