Аякс – Шахтар – 3:0. Текстова трансляція матчу

Товариський матч.

«Аякс» – «Шахтар» - 3:0

Кудус, 18 (пен.), 34, Бергвейн, 32

«Аякс»: Гортер – Ренсх, Артссен, Гато, Салах-Еддін – Тагірович, Классен, ван ден Бомен – Бергвейн, Расмуссен, Кудус.

«Аякс» (2 тайм): Пасвер – Вейндал, Бейссі, Мілованович, Гуєр – Вос, Классен (Глінссон, 62), Тейлор – Дарамі, Броббі, Годтс.

«Шахтар»: Різник – Топалов, Матвієнко, Бондар, Гочолеішвілі – Бондаренко – Криськів, Судаков, Кащук, Зубков – Сікан.

«Шахтар» (2 тайм): Твардовський – Топалов (Корнієнко, 62), Матвієнко (Ракіцький, 62), Бондар, Гочолеішвілі (Козік, 74) – Бондаренко (Траоре, 74) – Тоіров, Судаков (Кастільйо, 74) Очеретько, В’юнник – Келсі.

Запасні: Пузанков, Трубін, Огарков, Глущенко.

Стадіон: «Sportpark De Toekomst» (Амстердам, Нідерланди).

18 липня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме одну хвилину.

90’

Бондар не випустив Броббі до контратаки через лівий фланг фолом на чужій половині.

18 липня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Тоіров чіплявся за закидання до правого флангу штрафного, але врізався в корпус габаритного Бейссі.

18 липня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Дарамі не встиг вискочити перед Твардовським під час закидання з глибини на хід.

18 липня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Козіка підтисли на правому фланзі захисту й він випустив м'яч за бокову.

18 липня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Броббі обійшов Твардовського під час прийому передачі з глибини до правого флангу штрафного, але Бондар у підкаті не пустив м'яч у порожні ворота.

18 липня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ракіцький отримав удар по голові під час боротьби в центрі поля.

18 липня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

За доволі спокійним перебігом матчу доводиться спостерігати.

18 липня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Дальній постріл із лівого флангу від Корнієнка прийшов у корпус захисника.

18 липня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Шахтар перейшов у позиційний наступ.

18 липня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Траоре, Кастьльйо та Козік з'явились на полі. Замість Судакова, Гочолеішвілі та Бондаренка.

18 липня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Гочолеішвілі на правому фланзі захисту отримав удар у корпус від Тейлора.

18 липня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

У центрі поля тримається м'яч у Аякса, тоді як Шахтарю важко чіплятись.

18 липня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Мало що змінюється на полі з появою нових футболістів.

18 липня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

МОМЕНТ! В'юнник обікрав перед чужим штрафним Бейссі, після чого пішов на Пасвера віч-на-віч, але не переграв того в ближньому бою.

62’

Топалова поміняв Корнієнко.

62’

Ракіцький вийшов замість Матвієнка.

18 липня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Классена замінили, як і ще кількох гравців Аякса.

18 липня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Серія помилок від захисту Шахтаря на лівому фланзі ні до чого жахливого не призвела.

18 липня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

В'юнник прострілював на другий темп із правого флангу штрафного, але захисник перевів м'яч на кутовий.

18 липня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Твардовський перевів убік від воріт постріл із лівого флангу штрафного від Тейлора в дальній кут.

18 липня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Судаков закрутив дальній постріл із лівого флангу до рук Пасвера.

18 липня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Тейлор із лівого флангу штрафного стріляв на ближню, але Броббі до м'яча не пустив Бондар.

18 липня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Бейссі відмахнувся від Бондаренка під час боротьби в центрі поля.

18 липня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Твардовський перехопив м'яч у центрі штрафного, після передачі з лівого флангу.

18 липня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

18 липня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

45’

Дальній постріл Бергвейна з лівого флангу було заблоковано.

45’

МОМЕНТ! Расмуссен отримав пас через себе з лівого флангу штрафного від Классена, і так само через себе зльоту пробив до рук Різнику.

18 липня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ПОПЕРЕЧИНА! Кудус отримав важкий пас до правого флангу атаки, після чого зіграв у стінку з Ренхсом у штрафному, але з гострого кута пробив у поперечину.

18 липня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Передача з лівого флангу від Криськіва до штрафного була невдалою.

18 липня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Гочолеішвілі не пропустив повз себе на правому фланзі захисту Бергвейна з його дриблінгом.

18 липня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Повністю захопив ініціативу Аякс цими хвилинами.

18 липня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ОФСАЙД! Кудус отримав закидання з лівого флангу штрафного на груди, після чого переграв Різника. Але був офсайд.

18 липня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Гол. Швидка атака через лівий фланг пройшла в Аякса, після чого Бергвейн зіграв у дальній пас на протилежний бік штрафного на Кудуса, за яким не вгледів Топалов, а той переграв Різника.

18 липня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Гол. Бондаренко привіз на лівому фланзі захисту, після чого в штрафному Ренсх та Кудус розкатали під передачу Бергвейну до лівого флангу штрафного.

18 липня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ШТАНГА! У праву від себе стійку перевів м'яч Різник, після потужного дальнього удару Кудуса з центральної зони.

30’

Матвієнко перехопив у центрі штрафного подачу з правого флангу від Кудуса.

18 липня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Простріл Расмуссена з правого флангу штрафного на кутовий перевів Судаков.

26’

Тримається м'яч у центрі поля. Без подій.

18 липня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Знову Шахтар захопив м'яч, але до чужого штрафного вже не пускають.

18 липня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кащук заходив до правого флангу штрафного, але Салах-Еддін вибив м'яч на кутовий.

18 липня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Різник витягнув удар Бергвейна з лівого флангу штрафного в дальній кут, після передачі Кудуса.

18 липня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Гол. Кудус сильно пробив у центр воріт із пенальті.

18 липня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ПЕНАЛЬТІ! На рівному місці відбувся підкат Топалова на лівому фланзі штрафного в ноги Ренсха, який від нього втік.

18 липня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Аякс поки що важко виглядає кволо під потужним тиском, що його чинить Шахтар.

18 липня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Криськів на лівому фланзі штрафного з дриблінгу пробив у підкат Ренсха.

18 липня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Криськів із глибини лівого флангу закинув до штрафного на хід Зубкову, але той не встиг пробити перед перехопленням воротаря.

18 липня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Загострюючий простріл Гочолеішвілі з правого флангу штрафного до воротарського Сікан замикати не пішов.

18 липня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Гочолеїшвілі виконав подачу з правого флангу, але до Сікана м'яч не пустили.

18 липня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Аякс підняв лінію пресингу, але Шахтар упевнено тримає м'яч.

18 липня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Фол Судакова проти Салах-Еддіна на правому фланзі захисту.

18 липня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Шахтар намагається взяти гру під власний контроль.

18 липня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Гочолеішвілі отримав по ногах від Салах-Еддіна на правому фланзі захисту.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 липня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

18 липня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 18 липня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться амстердамський «Аякс» та донецький «Шахтар». Матч пройде в Амстердамі (Нідерланди), на полі стадіону Sportpark De Toekomst, початок о 15:00.

Колектив Патріка ван Леувена продовжує поступово готуватись до початку нового футбольного сезону і наступним суперником на зборах у Нідерландах для чемпіонів України стане, коли незмінний чемпіон цієї країни. «Аякс» минулого року поступився званням «Феєнорду» через певні внутрішні негаразди, тож тепер захоче забрати «золоті» медалі назад. Майже рік тому Ігор Йовічевіч не впорався з амстердамцями під час аналогічної товариської зустрічі (1:3), а як буде цього разу?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Аякс» – «Шахтар».