19 липня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попов у підкаті заблокував удар Аль-Хамдана з лінії штрафного.

19 липня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 липня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 липня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Бущан відбив м'яч після удару з близької відстані!

19 липня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Після навісу з кутового головою пробив Беніто, але м'яч від захисника пролетів повз ворота!

19 липня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Три заміни відбулися у складі Аль-Хіляля.

19 липня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Аль-Болеахі та Ярмоленко отримали по гірчичнику за розмови.

19 липня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Після навісу з правого флангу Мілінкович-Савич головою пробив вище воріт!

19 липня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

19 липня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ!

Після прострілу Волошина з лівого флангу Беніто влучив у стійку!

19 липня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

С.Аль-Давсарі зіграв грубо.

19 липня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Аль-Хіляля замість Аль-Муаюфа ворота захищатиме Аль-Оваїс.

19 липня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Мілінкович-Савич заблокував удар Шапаренка з-за меж штрафного.

19 липня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Після скидки Шапаренка Ярмоленко пробив з-за меж штрафного і заробив кутовий.

19 липня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після навісу Каррільйо Бущан забрав м'яч.

19 липня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

У ході перспективної контратаки Волошин трохи незграбно віддав передачу на Беніто.

19 липня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Після навісу з кутового м'яч відскочив до Беніто, але його удар заблокували.

19 липня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Сидорчук зіграв грубо.

19 липня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

У Динамо замість Кабаєва на поле вийшов Н.Волошин.

19 липня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Невеш завалив Беніто, зірвавши контратаку Динамо.

19 липня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Бущан потягнув удар суперника з меж штрафного!

26’

Невеш пробив зі штрафного, а м'яч після рикошету від стінки полетів у протихід Бущану. Голкіпер Динамо зреагував!

19 липня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Саудити заробили перспективний штрафний.

19 липня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕЕЕНТ!

Ярмоленко змістився з правого флангу і потужним ударом влучив у поперечину, від якої м'яч вискочив у поле!

19 липня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Офсайд у гравця Аль-Хіляля.

19 липня о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Після розрізної передачі Аль-Хамдан з правого кута штрафного пробив у руки Бущану!

19 липня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Офсайд у Кабаєва.

19 липня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Аль-Муаюф вибіг за межі штрафного, але вибив м'яч на Буяльського, який у дотик пробив повз порожні ворота!

19 липня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

19 липня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Тимчик праворуч увірвався до штрафного суперників і відпасував на Буяльського, який у дотик переправив м'яч у ворота!

19 липня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Гравці Аль-Хіляля володіють м'ячем на перших хвилинах.

19 липня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

18 липня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 19 липня, відбудеться товариський поєдинок, у якому київське «Динамо» зустрінеться з «Аль-Хілялем» із Саудівської Аравії. Матч пройде в місті Санкт-Фрай-ан-дер-Глан (Австрія) на стадіоні «Jacques Lemans Arena» і розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Зустріч з «Аль-Хілялем» стане шостим спарингом киян цього літа. Раніше «біло-сині» обіграли румунське «Динамо» Бухарест (4:1), австрійський «Вольфсбергер» (8:0), словенський «Триглав» (9:0) і кіпрський «Аріс» (4:0). Також київський клуб зіграв унічию зі швейцарським «Янг Бойз» (3:3). «Аль-Хіляль» є найтитулованішим клубом Саудівської Аравії. Минулого сезону найближчий суперник «Динамо» посів третє місце саудівської Про-ліги.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Аль-Хіляль».

(44)

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу

ВІДЕО. Усик відправив Ф'юрі у нокдаун у кінці дев'ятого раунду!
Бокс | 19 травня 2024, 02:27 6