Вирішальним для синьо-жовтої збірної стане недільний матч за 3-тє місце

7840
0
ФБУ

Молодіжна чоловіча збірна U-20 з баскетболу не зуміла вийти до фіналу чемпіонату Європи U-20 в Дивізіоні В, поступившись в матчі 1/2 фіналу Північній Македонії (53:66).

Із перших хвилин українці зустрілись з надзвичайним тиском трибун, а також з агресивним захистом суперника. Допоки македонці не реалізовували моменти, гра була рівна.

Локальний провал в українських баскетболістів стався за 3,5 хвилини в кінці першої чверті та за стільки ж хвилин на початку другої – за цей час рахунок на табло із 8:8 став 8:22 на користь господарів. Після цього українці заграли краще і за наступні три хвилини відіграли 11 очок.

Здавалося, що перша половина завершилась з рахунком 25:30, але судді прийняли доволі суперечливе рішення – побачили аут при введені м’яча українцями, дали дограти 0,5 секунд, за які македонці встигли розіграти м’яч і виконати баззер – 25:33 після першої половини.

У другій половині гри українці намагались наблизитись до суперника, і часом вдавалось це зробити, але господарі Євробаскету одразу повертали собі комфортну перевагу й у підсумку виграли +13. Україна, хоча й не критично, але поступилась у всіх ключових статистичних показниках, що в підсумку і відобразилось на рахунку.

Найрезультативнішими в українській збірній стали Олександр Кобзистий з 16 очками та 9 підбираннями та Богдан Бринюк з 14 очками та 7 підбираннями. Обидва лідери зіграли більше 38 хвилин.

Збірна України зберігає шанси на вихід до Дивізіону А, але для цього завтра, 16 липня, обов’язково треба перемагати в матчі за третє місце чемпіонату Європи. Суперником стане команда, яка поступиться в іншому півфіналі між Швецією та Чехію, цей матч розпочнеться о 22:00 за Києвом.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

1/2 фіналу. Скоп’є, Північна Македонія

Північна Македонія – Україна – 66:53 (15:8, 18:17, 11:13, 22:15)

Україна: Кошеватський 5 + 4 підбирань + 6 передач, Кобзистий 16 + 9 підбирань – 6 втрат, Бублик 7 + 5 підбирань, Шиманський 3, Бринюк 14 + 7 підбирань – старт; Батальський 8, Сафонов 0, Зайцев 0, Кабанов 0, Бедностін 0