Найкращі три команди турніру у Північній Македонії підвищаться у класі

3628
0
ФБУ

Збірна України здобула перемогу в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2023 із баскетболу U-20 (дивізіон B), впевнено здолавши команду Нідерландів (67:49).

Після близької та напруженої першой частини гри хлопці провели якісну другу половину в захисті, пропустивши лише 20 очок за 20 хвилин гри і набравши 36. Українська команда виграла боротьбу за підбирання, мала кращі кидкові показники та набрала більше очок після втрат суперника.

Найкращим у складі збірної України став Олександр Кобзистий, який набрав 24 очки, 8 підбирань та 3 передачі (РЕ 25), центровий Богдан Бринюк відзначився 12 очками, 8 підбираннями та 3 передачами (РЕ 22).

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи збірна України зіграє проти Північної Македонії, яка в своєму чвертьфіналі перемогла Великобританію (66:49).

За підсумком європейської першості в Дивізіоні В три найкращих збірних турніру (фіналісти та переможець матчу за третє місце) отримають підвищення в класі та підіймаються в Дивізіон А.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

1/4 фіналу. Скоп’є (Північна Македонія), 14 липня

Нідерланди – Україна – 49:67 (14:21, 15:10, 13:17, 7:19)

Україна: Кобзистий 24 + 8 підбирань + 3 передачі, Бринюк 12 + 8 підбирань + 3 передачі, Шиманський 6 + 6 підбирань, Кошеватський 6 + 3 передачі, Бублик 5 – старт, Сафонов 9 + 3 підбирання, Батальський 3, Зайцев 2, Кабанов 0, Бедностін 0, Семерич 0