Наступний матч синьо-жовті зіграють 12 липня проти команди Косово

1737
0
ФБУ

Чоловіча збірна України U-20 здобула перемогу в матчі третього туру групового раунду чемпіонату Європи 2023 U-20 з баскетболу.

Підопічні Дмитра Забірченка з рахунком 94:57 здолали команду Азербайджану.

Конкурентною в цьому матчі була перша чверть, яку хлопці програли 24:25, але вже в другій 10-хвилинці українська збірна зробила вирішальний ривок в цьому матчі, вигравши другу чверть із рахунком 33:6. Надалі українська команда лідерство не відпускала і довела матч до впевненої перемоги. Збірна України набрала більше за суперника очок після втрат, у швидкому нападі, результативніше зіграла лава запасних.

При цьому збірна України реалізувала 13 з 36 триочкових (36.1%). Всі 11 гравців, які виходили на майданчик відзначились набраними очками, а тренерському штабу вдалося рівномірно розподілити ігровий час. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кобзистий, у якого 19 очок, 8 підбирань та 6 передач (РЕ 17).

Наступний матч на ЧЄ збірна України зіграє в середу, 12 липня, проти команди Косово.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Дивізіон В

Скоп’е (Північна Македонія). Група С, 3 тур

Азербайджан – Україна – 57:94 (25:24, 6:33, 16:24, 10:13)

Україна: Кобзистий 19 + 5 підбирань - 4 втрат, Бринюк 13 + 4 підбирання, Зайцев 12, Шиманський 11 + 3 передачі + 3 підбирання, Кошеватський 5 + 8 підбирань + 6 передач - 3 втрати — старт, Бублик 12, Кабанов 8, Бедностін 5, Сафонов 4 + 6 передач, Батальський 3 + 4 підбирання, Семерич 2

Турнірна таблиця

Відео матчу

(5)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 4

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі