Запас: Нещерет, Фесюн, Сирота, В'юнник, Салюк, Лях, Очеретько.

05 липня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Таловєров врятував на останній секунді від шостого, вибивши з лінії.

90’ +2

Бернабе пробував здалека перекинути Трубіна - зависоко.

05 липня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Контратака наших закінчилася дальнім ударом Кащука в руки Тенасу. Дві хвилини додано.

05 липня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Могли пропустити ще, але не пропустили. Та яка вже різниця, вже десять хвилин всі чекають на фінальний свисток.

05 липня о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Штанга.

Трубін міг пропустити вшосте, але удар в ближній кут справа взяла на себе стійка

05 липня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Удар Очеретька блокують - бив метрів з 10.

05 липня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Давайте, закінчуйте, нема вже ні надії, ні бажання дивитися.

05 липня о 23:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Заміна в Іспанії.

Рікельме замість якраз Серхіо Гомеса.

05 липня о 23:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

ГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Тут можна і капс-лок та знаки оклику - Руїс зліва шведою віддав направо на Серхіо Гомеса, а той з лінії штрафного поклав у саму ліву дев'ятку!

05 липня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Заміни в Іспанії і в нас.

Бернабе замість Бланко, Вейга замість язикатого Баени. Очеретько гратиме замість Бондаренка.

05 липня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Кащук врізався в опонента і не зумів увійти в чужий штрафний.

05 липня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Гол.

Знову наші опорники дозволили бити з лінії штрафного - Орос ідеально вклав під праву штангу!

05 липня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Небезпечно!

Брагару ввійшов у чужий штрафний і пробив мимо правої штанги!

05 липня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Баена в центрі збив Мудрика.

05 липня о 23:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміни і в нас.

Ванат замість Сікана, Брагару міняє Вівчаренка, Желізко змінив Бражка.

05 липня о 23:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Заміни в Іспанії.

Орос і Барренечеа замінили Родрі та Сансета.

05 липня о 23:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Момент!!!

Тенас тягне сильний дальній удар Бондаренка в лівий кут!

05 липня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Гол.

Бондаренко невдало виносив з штрафного, навіть не виносив, а вдотик віддавав на Судакова, того випередив Бланко і з лінії штрафного поклав від ліву штангу низом.

05 липня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Кащук запоров атаку поганим пасом на Сікана в простій ситуації.

05 липня о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Якось притихла гра на старті другого тайму.

05 липня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Назаренко поступився місцем на полі Кащуку.

05 липня о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Момент!

Судакко у штрафному іспанців бив на самоті - воротар врятував, а перед тим відштовхнув рукою в обличчя Баену.

05 липня о 23:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

05 липня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

05 липня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Батагов грудьми відбиває удар зі штрафного. Хвилина додана.

05 липня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Збиває Сич Баену біля лінії нашого штрафного.

05 липня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Сікан фолить в атаці, відмахуючись ліктем.

05 липня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Момент!

Мудрик вбіг зліва в штрафний, загнав себе до лицьової, все ж навісив - Сікан бив головою у правий нижній кут, Тенас відбив набік і ліквідував добивання Назаренка!

05 липня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Подачу Мудрика зліва виносить захисник.

05 липня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Бланко вдарив Мудрика по спині долонею і зірвав нашу контратаку.

05 липня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Назаренко не встиг на гострий пас Мудрика - воротар випередив.

05 липня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Мудрик не обробив пас в простій ситуації.

34’

Мудрик невдало подав.

05 липня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Судакова збивають, до чужих воріт метрів 25.

05 липня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Мудрик себе переоцінює - в центрі поля навіщось з статичного положення поліз на двох і заслужено втратив м'яч, добре, що не розвинулася ситуація.

05 липня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Таловєров ледь не привіз - неточно віддавав пас Трубіну, Руїс вибігав на воротаря, але вирішив віддати п'ятою на Баену - Батагов прочитав.

05 липня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Гол.

Наші опорники десь гуляли, Сансет підібрав м'яч біля нашого штрафного і низом сильно і точно пробив у лівий нижній кут, причому допоміг іспанцю і рикошет. 2:1.

05 липня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Назаренко після високої подачі Вівчаренка скидав м'яч головою - воротар забирає.

05 липня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Гол.

Таке. Після пасу по лівому фланзі Руїс вбіг справа в наш штрафний на Трубіна, Бражко не встиг, Руїс обіграв нашого воротаря, трохи відпустив, однак Таловєров біг на протиході і не зумів вибити, внаслідок чого форвард пробивав у порожні ворота - м'яч зачепив Таловєрова і влетів у сітку. Все спочатку.

05 липня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Треба користатися моментом, поки іспанці в легкому нокдауні.

05 липня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

ГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!

Мудрик зліва ввійшов в штрафний, обіграв біля лицьової Паредеса і викотив на удар Бондаренку, котрий метрів з 10 ідеально вклав м'яч під ліву штангу!

05 липня о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Момент!

Наші захисники дозволили Баені вбігти в центр штрафного, рвонути на удар з гострого кута справа і пробити - мимо дальньої штанги!

05 липня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Момент!

Спершу Вівчаренко невдало виніс, потім після довгого контролю іспанців Бондаренко ледь в підкаті не привіз собі пенальті, стрибаючи у небезпечний стик, а потім Трубін витягнув м'яч з-під перекладини з лівого кута штрафного у виконанні Буени!

05 липня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Таловєров зумів винести м'яч подалі після проходу Руїса в нашому штрафному.

05 липня о 22:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Бражко головою виносить навіс Міранди зліва.

05 липня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Поки іспанці контролюють м'яч без загострень, наші обороняються, розташувавшись 4-4-2.

05 липня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Тенас кулаком виніс навіс Мудрика.

3’

Мудрик підхопив м'яч біля центру поля, рвонув по фланзі в чужий штрафний і пробив - захисник заблокував!

05 липня о 22:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

05 липня о 21:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

05 липня о 0:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 5 липня, відбудеться півфінальний матч молодіжного чемпіонату Європи з футболу серед юнаків до 21 року, у якому гратимуть Іспанія та Україна. Гра пройде в Бухаресті (Румунія) на полі стадіону «Стяуа», початок - о 22:00 за Києвом.

Команди вже зустрічалися на груповому етапі турніру, грали обидві резервними складами і розписали бойову нічию 2:2. Шлях на Євро в обох практично схожий - перемоги в стартових двох матчах і гарантія виходу в чвертьфінал достроково, тоді нічия в третьому турі і перемога в чвертьфіналі. Відмінність полягає в тому, що іспанці там здолали середняка Швейцарію, а ми - одного з фаворитів турніру, збірну Франції. І піренейці, і наші земляки вже гарантували собі участь в Олімпійських іграх, але, без сумніву, хочуть і виграти чемпіонат Європи.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Іспанія U-21- Україна U-21.

Опитування

Голосів 158
Спрогнозуйте, хто виграє ⚽️ матч 1/2 фіналу 🏆 Євро-2023 U-21 між збірними Іспанії U-21 та України U-21, який пройде 5 липня о 22:00 у Бухаресті