Капітан збірної Франції U-21: «Це величезне розчарування»

Максенс Какере – про матч з Україною U-21

22047
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Максенс Какере (ліворуч)

Капітан збірної Франції U-21 Максенс Какере поділився емоціями від матчу з командою України U-21 в 1/4 фіналу молодіжного Євро-2023, у якому підопічні Руслана Ротаня здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Це величезне розчарування. Ми не зробили того, що було потрібно для перемоги в цій грі. За рахунку 1:0 гра була у наших руках, але ми припустилися кількох маленьких помилок, які дозволили їм вийти вперед. І ми не змогли забити в другому таймі. Ми гірко розчаровані.

У другому таймі ми більше володіли м'ячем, ніж вони, але нам не вдалося створити достатньо моментів. І в підсумку це позначилося на рахунку. Дуже прикро, тому що це була наша велика мета - пройти в цей вечір, але ми припустилися помилок. Ми повинні взяти на себе відповідальність за це», – заявив Какере, який на клубному рівні захищає кольори «Ліона».