Руслан Ротань не зможе розраховувати на Богдана В'юнника

13943
11
Getty Images/Global Images Ukraine. Богдан В'юнник

Збірна України зазнала втрати перед чвертьфінальним поєдинком проти Франції на молодіжному Євро-2023. Гру пропустить нападник Богдан В'юнник.

В'юнник зазнав ушкодження руки у заключному поєдинку групової стадії проти Іспанії (2:2). У ньому форвард відзначився забитим м'ячем, а у другому таймі його замінили.

За словами 21-річного гравця, він порвав м'які тканини у руці, що призвело до внутрішньої кровотечі. Тому у матчі проти Франції він не зіграє.

Таким чином, збірна Україна має другу втрату у лінії нападу перед грою проти Франції. Не допоможе команді й форвард Владислав Ванат, який отримав 2-матчеву дискваліфікацію після гри другого туру проти Румунії – вона спливає саме проти Франції.

Водночас, зможе зіграти за збірну України півзахисник Михайло Мудрик. Футболіст відновився після травми і два дні перед грою проти Франції займався у загальній групі команди.

Чвертьфінальний поєдинок Євро-2023 (U-21) Франція – Україна відбудеться в неділю, 2 липня, на «Клуж-Арені» в місті Клуж-Напока (початок – о 22:00 за київським часом).