| Оновлено 02 липня 2023, 00:50
18299
14

Драма у фіналі. Жіноча збірна України по пенальті поступилася Іспанії

У польському Тарнуві завершився турнір із пляжного футболу ІІІ Європейських ігор

18299
14
АПФУ

1 липня о 19:30 у польському Тарнуві пройшов фінальний матч Європейських ігор 2023 між жіночими збірними України та Іспанії з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Україна посіла друге місце у групі, програвши Іспанії (4:6), але вигравши в Італії (2:1). У півфіналі Україна сенсаційно перемогла Португалію (3:1), а Іспанія здолала Польщу (3:2).

У фіналі перші два періоди завершилися у нульову нічию. А за хвилину до кінця гри Ганна Шульга забила гол дальнім ударом (1:0). За 45 секунд до кінця іспанкам вдалося зрівняти рахунок, причому судді не помітили, що у іспанки був рикошет від руки (1:1).

В овертаймі з центру поля у дев'ятку забила Юлія Костюк (2:1). І знову на останній хвилині овертайму іспанкам знову вдалося вирівняти ситуацію (2:2). За 15 сек до фінального свистка каркас воріт врятував українську команду.

У серії пенальті більше поталанило іспанкам (2:2, пен. 5:3). Українки отримують срібні нагороди Європейських ігор 2023.