Пляжний футбол. Жіноча збірна України здобула важливу перемогу над Італією

Дубль Юлії Дехтяр дозволяє команді України і надалі претендувати на медалі

3086
0

28 червня о 15:30 відбувся матч 2-го туру Європейських ігор 2023 між жіночими збірними Італії та України з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня до 1 липня у польському Тарнові.

За регламентом змагань – 6 жіночих збірних на груповому етапі зіграють в однокруговому турнірі, за підсумками якого по дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у півфінали, а невдахи змагатимуться за 5–6 місця.

Збірна України стартувала на турнірі з поразки від Іспанії (4:6), проте здобула важливу перемогу над Італією (2:1). Розподіл місць у групі вирішиться 29 червня у поєдинку між Італією та Іспанією.

Перший період пройшов за невеликої переваги українок, які завдали на три удари по воротах більше, ніж їхні суперниці (8:5), однак на табло залишилися нулі. У другій 12-хвилинці знову українські дівчата створили більше моментів, але безрезультатно.

На початку третього періоду італійка Катаріна Барджі вивела свою команду вперед. Рятівницею ж синьо-жовтих виступила Юлія Дехтяр. Двічі за хвилину вона спрямувала м'яч у ворота суперниць.

У результаті – 2:1 на користь збірної України, й команда зберігає шанси на медалі Європейських ігор.

29 червня у збірної України – день відпочинку. Між собою у групі В зіграють команди Італії та Іспанії. Півфінали та гра за 5 місце відбудуться в п'ятницю, 30 червня.