Україна програла Іспанії у першому турі Європейських ігор у жінок

Турнір з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор проходить у польському Тарнуві

2681
0

27 червня о 15:30 відбувся матч 1-го туру Європейських ігор 2023 між жіночими збірними Іспанії та України з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня до 1 липня у польському Тарнуві.

За регламентом змагань – 6 жіночих збірних на груповому етапі зіграють в однокруговому турнірі, за підсумками якого по дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у півфінали, а невдахи змагатимуться за 5–6 місця.

У стартовому матчі українська команда зазнала поразки від фаворита змагань з рахунком 4:6.

В перші 12 хвилин іспанки забили три сухі м'ячі у ворота синьо-жовтої команди. Однак після перерви дівчата зуміли зусиллями Ірини Василюк та Анастасії Кліпаченко скоротили відставання до мінімуму.

Надалі Кліпаченко вдалося оформити дубль, а Ірині Шульзі забити ще один м'яч, але суперниці відповіли трьома голами і перемогли з рахунком 6:4.

Європейські ігри 2023. Пляжний футбол. Жінки

• Група А: Польща, Португалія, Чехія
  • Група В: Іспанія, Італія, Україна

1-й тур, 27 червня

15:30. Іспанія – Україна – 6:4

Голи: Алькаїде (3, 20), Мірон (10, 30), Кр. Гонсалес (11, 17) – Василюк (13), Кліпаченко (15, 20), Шульга (35).

Іспанія: Гальєго, Педро, Мірон, Манау, С. Гонсалес, Кр. Гонсалес, Алькаїде, Корбачо, Асенсіо, Кар. Гонсалес, Ігуерас.

Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.

Попередження: Ігуерас (14) – Шульга (22).

2-й тур, 28 червня. 15:30. Італія – Україна