ФЕЛЬФНЕР: «Я можу метати й далі. Але перед змаганнями я захворів на ангіну»

Українці посіли 2-е місце у Дивізіоні ІІ чемпіонату Європи з легкої атлетики

474
0
НОК України

19-річний метальник списа Артур Фельфнер на Європейських іграх 2023 посів друге місце у Дивізіоні II з результатом 82.24 м і приніс важливі очки в командний залік.

Артур Фельфнер, який на Сілезькому стадіоні показав найкращий результат сезону в Європі серед атлетів до 23 років, розповів:

«Своїм виступом я задоволений. Перед змаганнями я хворів на ангіну, і тільки напередодні в мене спала температура. Але форма виявилася досить непоганою. Звичайно, я можу метати й краще, але потрібно трішки більше часу, і все вийде!

Щодо самого турніру, то дуже шкода, що легкоатлети живуть окремо від всієї команди й досить далеко від Кракова, тому сповна відчути атмосферу Європейських ігор не вдалося».

Українські легкоатлети закінчили змагання на Європейських іграх 2023, які були об'єднані з командним чемпіонатом Європи. Українці посіли друге місце у Дивізіоні ІІ, програвши 21 очко Угорщині, й це дає їм право повернутися до еліти та наступного разу змагатися вже серед лідерів континенту.