Чорна серія. У Ярмоленка вже рік немає результативних дій за збірну

Сьогодні Андрій не реалізував пенальті

1540
7

Сьогодні, 19 червня збірна України у відборі на Євро-2024 мінімально обіграла Мальту – 1:0. Андрій Ярмоленко на 52-й хвилині не реалізував пенальті.

Таким чином, багаторічний лідер атак збірної України вже понад рік не може здійснити результативної дії в матчі за національну команду.

Його попередня результативна дія, асист у матчі з Ірландією (нічия 1:1) датована 14 червня 2022 року. Після цього у Ярмоленка 6 матчів без результативних дій.

Серія без забитих голів у Андрія ще довша – 7 матчів. Попереднього разу він забивав 1 червня 2022 року в матчі відбору на ЧС-2022 проти Шотландії (перемога 3:1).

Зазначимо, що сьогодні після незабитого пенальті Ярмоленко на 71-й хвилині заробив ще один 11-метровий у ворота Мальти, але його вже пішов бити Віктор Циганков.