6

МУДРИК: «Мем з Майком Тайсоном – відповідь всім диванним експертам»

Гравець збірної України – про реакцію на критику

УАФ

Гравець збірної України Михайло Мудрик розповів, чому після матчу з Північною Македонією (3:2) виклав у сторіс мем з Майком Тайсоном.

«Це мій емоційний стан після гри та відповідь всім диванним експертам. Нехай далі продовжують, мені подобається», – сказав Мудрик.

У матчі з Північною Македонією Михайло відзначився 2 асистами: спочатку він віддав гольову передачу на Юхима Коноплю на 67-й хвилині, а потім асистував на Віктора Циганкова (83-та хвилина), чий гол приніс перемогу українцям.

(43)

Відомо, що Анчелотті сказав Кепі після матчу, який Лунін провів у запасі
Футбол | 27 квітня 2024, 20:41 5

«Реал» переміг «Реал Сосьєдад» з рахунком 1:0

Слюбик забив і в свої, і в чужі ворота за 18 хвилин
Футбол | 28 квітня 2024, 10:36 0

Захисник «Руха» став 10-м гравцем, який забив у ході матчу у свої та чужі ворота