Влашич пробив точно в кут. Без шансів для голкіпера.

19 червня о 0:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 червня о 0:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Якась штовханина почалася на полі. Не зрозуміло, що трапилося. Але все швидко закінчилося.

19 червня о 0:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 червня о 0:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’

Сімон забрав м'яч у повітрі після навісу з кутового.

119’

Майер навісив з кутового - захисник вибив м'яч. Атака другим темпом завершилася ще одним кутовим.

19 червня о 0:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
116’

Після навісу з кутового м'яч пролетів повз всіх футболістів, як були у штрафному майданчику Хорватії.

19 червня о 0:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
116’

Родріго завдав удару здалеку, м'яч влучив у Шутало та полетів повз ворота.

19 червня о 0:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Іспанці продовжують тиснути.

19 червня о 0:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
112’

У складі Хорватії замість Юрановича вийшов Станішич.

19 червня о 0:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
110’

МОМЕНТ!

Петкович відпасував на Влашича, той завдав удару - Сімон упіймав м'яч. Але офсайд був.

19 червня о 0:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Початок другого екстра-тайму повністю за іспанцями.

108’

МОМЕНТ!

Після передачі у штрафний майданчик сильного удару завдав Ольмо - м'яч зачепив хорвата та полетів повз ворота!

19 червня о 0:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Асенсіо не зміг замкнути передачу від Альби.

19 червня о 0:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Фаті увійшов у штрафний майданчик, обігравши двох хорватів, і навісив прямо в руки Ліваковичу.

19 червня о 0:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

РОЗПОЧАТО ДРУГИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ!

19 червня о 0:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ!

105’ +2

Влашич намагався пробити здалеку, його удар заблокували. У результаті атаки другим темпом м'яч опинився у Брозовича в штрафному майданчику - після його удару Сімон упіймав м'яч у падінні.

18 червня о 23:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 2 хвилини

18 червня о 23:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’

Асенсіо завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника та відскочив до Ольмо. Той пробив з лінії штрафного - вище воріт!

18 червня о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
102’

Хорвати пішли у високий пресинг. Звідки сили на 102-й хвилині?!

18 червня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
100’

МОМЕНТ!

Ковачич віддав передачу на Майера, той увійшов у штрафний майданчик та збирався завдати вирішальний удар, але Начо у підкаті не дозволив йому зробити це!

18 червня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
97’

Родрі рукою затримав опонента.

18 червня о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
97’

Карвахаль замінив Наваса.

96’

Начо сзаду наступив на ногу Петковичу.

18 червня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
95’

Навас навісив у штрафний майданчик. Удару не було, заробили іспанці кутовий.

Без моментів поки що грають команди.

18 червня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

РОЗПОЧАТО ПЕРШИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ!

18 червня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

Буде додатковий час. А як ще могло бути у матчі плей-оф за участі хорватів?!

18 червня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Кутовий виконали хорвати. Модрич навісив, захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

90’ +4

Небезпечно було біля воріт Іспанії. Але ніхто не зміг завдати завершального удару.

18 червня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини

90’

Майер замінив Крамарича.

18 червня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Небезпечно!

Асенсіо з ходу завдав удару з меж штрафного майданчика - повз ворота!

18 червня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Заміна у складі Іспанії: Ольмо замість Гаві.

18 червня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ!

Перишич вибив м'яч з лінії воріт! Альба віддав пас на партнера у штрафний майданчика, той відпасував у центр штрафного на Фаті, який пробив несильно.

18 червня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Ледь не привезли собі гол хорвати. Ерлич віддав слабкий пас на Ліваковича, але воротар встиг вибити м'яч.

18 червня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Гаві руками затримав Модрича у центрі поля. Попередження.

18 червня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У збірної Хорватії замість Іванушеца вийшов Влашич.

78’

У складі Іспанії Начо замінив Ле Нормана, Меріно - Руіса.

18 червня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Асенсіо пробив з лінії штрафного - повз ворота.

18 червня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ!

Фаті після передачі з флангу мчав до воріт хорватів, Лівакович у підкаті вибив м1яч, Руіс намагався поцілити у порожні ворота, м'яч пролетів над поперечиною. Однак якби іспанці все ж забили гол, то його, ймовірно, не зарахували через офсайд у Фаті.

18 червня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Іспанці відсунули гру від своїх воріт. М'яч переважно знаходиться поблизу центру поля.

18 червня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Хорвати в останні хвилини більше проводять часу на половині поля іспанців. Однак без небезпечних моментів.

18 червня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Заміни у складі Іспанії. Фаті вийшов замість Піно, Хоселу - замість Морати.

18 червня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Родрі завдав удару здалеку - м'яч пролетів зовсім близько до штанги!

18 червня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Крамарич виходив на ударну позицію поблизу штрафного майданчика, Гаві у підкаті завадив хорвату, потім м'яч опинився в руках у Сімона.

18 червня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

У Хорватії замість Пашалича вийшов на поле Петкович.

18 червня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Небезпечно!

Перішич з лівого флангу навісив на дальню лінію воротарського майданчика, Пашалич пробив головою, але м'яч пролетів поруч з ближньою штангою.

18 червня о 23:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Крамарич і Модрич завадили один одному завдати удару. А позицію була дуже перспективна - гравці знаходилися на лінії штрафного майданчика.

18 червня о 22:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ!

Піно з лівого флангу навісив у штрафний майданчик, Асенсіо пробив головою з близької відстані - м'яч пролетів над поперечиною!

18 червня о 22:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Альба навісив у штрафний майданчик - ніхто не дотягнувся до м'яча.

18 червня о 22:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах другого тайму трохи гостріше діють хорвати.

18 червня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Небезпечно!

Перишич с лівого флангу зробив навіс у штрафний майданчик, м'яч переетів через Сімона та опинився у Юрановича, але той з близької відстані не влучив у ворота.

18 червня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Іспанці втратили м'яч біля свого штрафного майданчика, але потім все ж виправили свою помилку. Гуртом накрили Крамарича.

18 червня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Невдало виконали штрафний іспанці. Неточний навіс у штрафний майданчик.

18 червня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 червня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

18 червня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щось пішло не так. Іспанці розіграли штрафний удар, але без удару по воротах.

18 червня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечний штрафний заробила збірна Іспанії. Піно збили поблизу штрафного майданчика.

18 червня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Альба навісив у штрафний майданчик, Мората завдав удару головою з лінії воротарського майданчика - повз ворота.

18 червня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Модрич навісив у штрафний майданчик, Перішич вистрибнув вище за всіх та завдав удару головою - Унії Сімон упіймав м'яч.

18 червня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Брозович після закидання у штрафний майданчик отримав м'яч, обіграв захисника, зробив простріл вздовж воріт, але там нікого з хорватів не було.

18 червня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рівна гра. Події розвивають плавно. Без різких рухів діють команди.

18 червня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Перішич зробив навіс у штрафний майданчик, однак ніхто з його партнерів не зміг пробити по воротах.

18 червня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Небезпечно!

Модрич закинув м'яч у штрафний майданчик, Перишич пробив головою - Унаї Сімон в куті воріт упіймав м'яч.

18 червня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Після навісу з лівого флангу Родрі пробив головою, влучив у Морату, м'яч полетів у напрямку дев'ятки воріт, але пролетів над поперечиною.

18 червня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Небезпечний простріл у штрафний майданчик іспанців - Пашалич у боротьбі з захисником Ле Норманом не зміг дістатися до м'яча.

18 червня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно!

Крамарич після передачі з половини поля хорватів вийшов на ударну позицію у штрафному майданчику, але Ляпорт у підкаті в останній момент завадив хорвату пробити по воротах.

18 червня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Зіткнення у штрафному майданчику хорватів. Арбітр зафіксував фол в атаці

18 червня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Навас виконував прострільну передачу. Захисник вибив м'яч на кутовий. Після навісу м'яч метушився по штрафному майданчику, аде удару ніхто не завдав.

18 червня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову гра заспокоїлася. Хорвати повільно розігрують м'яч, поки що в атаці нічого у них не виходить.

18 червня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Іспанці запресингували хорватів на їхній половині поля, Гаві завдав удару майже з лінії штрафного майданчика - поруч зі штангою!

18 червня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ!

Мората замикав простріл, після його удару Лівакович не зафіксував м1яч у руках, Мората намагався зіграти на добивання, але Лівакоіич виправив свою помилку. До того ж арбітри зафіксували офсайд.

18 червня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що гра проходить у повільному темпі. Команди не формують події.

18 червня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Втратили м'яч хорвати в центрі поля, але не дозволили іспанцям організувати атаку.

18 червня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Хорвати вийшли з-під високого пресингу іспанців. Поки що тримають м'яч в центрі поля.

18 червня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Першу атаку провела Іспанія. Жорді Альба завдав удару здалеку, але цю спробу заблокували.

18 червня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 червня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 червня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 18 червня, відбудеться фінальний матч Ліги націй УЄФА, в якому змагатимуться Іспанія та Хорватія. Матч пройде в Роттердамі (Нідерланди), на полі стадіону «Де Кейп». Початок о 21:45.

Хорватія вперше вийшла до фіналу Ліги націй. У півфіналі підопічні Златко Даліча здобули непросту перемогу над збірною Нідерландів. Командам довелося грати екстра-тайми, в яких хорвати забили двічі та перемогли з рахунком 4:2.

Збірна Іспанії у півфінальному поєдинку здолала збірну Італії. Команди обійшлися без додаткового часу. Переможний гол іспанці забили на 88-й хвилині. Іспанія грала у фіналі Ліги націй у 2021 році, але поступилася Франції з рахунком 1:2.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У минулому хорвати та іспанці неодноразово видавали яскраві матчі, зокрема у своїй першій офіційній зустрічі на ЄВРО-2012, коли «фурія роха» виграла з рахунком 1:0 завдяки голу Хесуса Наваса на останніх хвилинах. Через чотири роки Хорватія взяла реванш на ЄВРО-2016, здобувши перемогу 2:1. На ЄВРО-2020 Іспанія виграла з рахунком 5:3 у додатковий час. Крім того, Іспанія розгромила Хорватію з рахунком 6:0 у Лізі націй у 2018 році, але через два місяці програла з рахунком 2:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Хорватія – Іспанія.

(12)

Максимов розповів, чи насправді він збирається залишити Дніпро-1
Футбол | 02 травня 2024, 14:38 0

Головний тренер дніпрян дійсно може піти у відставку

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву