Леонардо БОНУЧЧІ: «Іспанці мало що створили»

Захисник збірної Італії – про поразку в півфіналі Ліги націй

448
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Леонардо Бонуччі

Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі прокоментував поразку від Іспанії (1:2) у півфіналі Ліги націй.

«Не сказав би, що ми почали дуже погано. Іспанія – гарна команда, але, якщо не брати до уваги чудового сейву Доннарумми, вони мало що створили. У нас був гол в офсайді з точністю до сантиметра.

Ми хотіли зіграти у фіналі, але я не так негативно ставлюся до гри. У матчі з Іспанією були моменти, коли доводилося страждати, коли не можна зосередитись на гарному футболі, і вони максимально використали це.

Я не знаю, що сталося. Це правда, що Іспанія притиснула нас до своєї половини, і ми щосили намагалися контратакувати. У першому таймі нам вдавалося це робити. Однак після перерви у нас було більше труднощів, і ми не створили стільки моментів», - сказав Бонуччі.