Лука МОДРИЧ: «Провели блискучий матч, як і хотіли»

Хорват – про перемогу над збірною Нідерландів

504
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Лука Модрич

Капітан збірної Хорватії Лука Модрич дав оцінку грі півфіналу Ліги націй УЄФА з командою Нідерландів (4:2 дод.час).

«Ми провели блискучий матч, як і хотіли. Можливо, не у перші 20 хвилин, але ми ставали дедалі кращими і кращими. Після голу Крами (Крамарича. – прим.) грали на максимум і показали себе дуже добре. Шкода, що пропустили гол на останній хвилині, але потім ми знову показали свій характер у додатковий час.

Ми не боялися, але це правда, що деякі моменти можуть повернути хід матчу в інше русло. Особливо той гол наприкінці основного часу. Ми дуже добре відреагували, і тренер вирішив випустити Петковича, який зіграв чудово. Уся команда, від першого до останнього, провела чудовий матч», – зізнався Модрич.

Нагадаємо, Лука Модрич за підсумками зустрічі Нідерланди – Хорватія був визнаний УЄФА найкращим гравцем матчу.