Мален, 34, Ланг, 90+6 – Крамарич, 55 (пен.), Пашалич, 73, Петкович, 98, Модрич, 116 (пен.)

Ф. де Йонг, 38, Копмейнерс, 93, Маласія, 115 – Брозович, 17, Пашалич, 24, Брозович, 63, Лівакович, 90+2

Нідерланди: Бейлов – Аке (Маласія, 106), ван Дейк, Гертрейда, Думфріс (Ланг, 86) – Ф. де Йонг, Копмейнерс, Віффер (Вейналдум, 75) – Сімонс (Вегхорст, 64), Гакпо (де Рон, 106), Мален (Бергвейн, 75).

Запасні: Флеккен, Нопперт, Тімбер, Блінд, Ботман, Веерман.

Хорватія: Лівакович – Перішич, Віда, Шутало (Петкович, 91), Юранович (Станишич, 78) – Ковачич (Маєр, 86), Брозович, Модрич (Барішич, 119) – Іванушец (Влашич, 78), Крамарич (Ерлич, 90), Пашалич.

Запасні: Лабрович, Івушич, Муса, Соса, Бельо.

Стадіон: «Де Кейп» (Роттердам, Нідерланди).

15 червня о 0:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

15 червня о 0:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’ +1

Розіграли під завершальний удар Петковича з лівого флангу штрафного, але Маєр до цього був в офсайді.

15 червня о 0:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще одну хвилину.

15 червня о 0:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
119’

Барішич гратиме замість Модрича.

15 червня о 0:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
116’

ГГГГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Прицільний удар Модрича з пенальті в правий верхній кут!

15 червня о 0:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

ПЕНАЛЬТІ! Маласія попереджений за удар по ногах Петковича в центрі штрафного в підкаті.

15 червня о 0:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
113’

ПОПЕРЕЧИНА! Пашаліч відіграв воротаря під час добивання заблокованого удар Брозовича з центру штрафного, але поцілив у верхній каркас!

15 червня о 0:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
110’

МОМЕНТ! Лівакович потягнув удар Бергвейна з правого флангу штрафного, після чого на дальній стійці в порожні на добивання не поцілив Ланг!

15 червня о 0:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Ерлича збив перед чужим штрафним Веггорст.

15 червня о 0:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Де Рона випустили замість Гакпо.

15 червня о 0:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

Замість Аке грає Маласія.

15 червня о 0:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 0:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 червня о 0:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’

15 червня о 0:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
104’

Петкович трохи не встиг перед воротарським завершити простріл Брозовича з правого флангу штрафного.

14 червня о 23:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
102’

МОМЕНТ! Простріл із правого флангу де Йонг ледь не підрізав у ближній кут власних воріт!

14 червня о 23:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
100’

Узагалі нічого не лякаються хорвати в контролі м'яча.

14 червня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
98’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сміливий дальній постріл від Петковича з центральної зони під ліву стійку.

14 червня о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
93’

Агресивний стрибок у ноги Модрича від Копмейнерса на чужій половині.

14 червня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
92’

Хорвати обережно грають на власній половині.

14 червня о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
91’

Петкович вийшов замість Шутало.

14 червня о 23:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

14 червня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ОСНОВНИЙ ЧАС МАТЧУ СПЛИВ!

14 червня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Хорвати панічно відбивались, але лише забезпечили відскок у центрі штрафного на Ланга, який пробив під поперечину!

14 червня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ! Лівакович забрав до рук на лінії воріт спробу удару через себе від Аке на завершення подачі з лівого флангу.

14 червня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Лівакович затримував час.

14 червня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Відскочив м'яч у центрі штрафного на Гакпо, але зльоту він поцілив повз ліву стійку.

14 червня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще шість хвилин.

90’

Замість Крамарича на полі з'явився Ерлич.

14 червня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Жорстке зіткнення поміж Ліваковичем, Видою та ван Дейком у воротарському під час подачі з лівого флангу.

14 червня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Замість Думфріса випустили Ланга.

14 червня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Маєр гратиме замість Ковачича.

14 червня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Складний удар зі входу до лівого флангу штрафного від Влашича в дальній кут не вдався.

14 червня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Станішича на чужій половині збив Копмейнерс.

14 червня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

На заміну Юрановичу вийшов Станішич.

14 червня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Замість Іванушеца вийшов Влашич.

14 червня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Замість Малена гратиме Бергвейн.

14 червня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Замість Вейналдума вийшов Віффер.

14 червня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Іванушец виконав простріл із лівого флангу штрафного в центр, де Пашалич перевів у дальній кут.

14 червня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ! Дивовижний промах Перішича над воротами, після подачі Модрича з правого флангу на дальню стійку.

14 червня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Ван Дейк на кутовий блокував подачу Модрича з правого флангу.

14 червня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Хорвати під тиском тримає м'яч на власній половині.

14 червня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Веггорст гратиме замість Сімонса.

14 червня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Агресивний фол від Брозовича на чужій половині проти Сімонса.

14 червня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Гертрейда заблокував на кутовий удар від Іванушеца з лівого флангу штрафного.

14 червня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Модрич утратив рівновагу перед власним штрафним, потягнувши Френкі при цьому за собою.

14 червня о 22:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Юрановича на лівому фланзі атаки збив Сімонс.

14 червня о 22:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Із пенальті Крамарич поклав м'яч у центр воріт!

14 червня о 22:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ПЕНАЛЬТІ! Гакпо відпустив м'яч від себе на лівому фланзі штрафного, його атакував Модрич, а той затримав суперника руками.

14 червня о 22:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Повільна та важка гра від Хорватії цими хвилинами.

14 червня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Крамарич отримав закидання до лівого флангу контратаки, після чого зайшов до штрафного, але пробив повз дальню дев'ятку.

14 червня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Перед воротарським Бейлов перехопив подачу Перішича з лівого флангу.

14 червня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Не вдалось Модричу провести повз захисників до лівого флангу штрафного.

14 червня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

44’

Заблоковано удар від Малена з правого флангу штрафного.

14 червня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Тримається м'яч у Хорватії на чужій половині.

14 червня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Підкат у ноги від Френкі де Йонга в центрі поля проти Брозовича.

14 червня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Бейлов дістав удар в обличчя від Перішича на лівому куті власного воротарського.

14 червня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Віффер із центру штрафного виштовхнув м'яч на Малена праворуч, а той пробив у дальній від себе кут!

14 червня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ! Аке з власної половини закинув м'яч до лівого флангу чужого штрафного на Компейнерса, який пробив над воротами.

14 червня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Не дали Сімонсу залишити м'яч собі під час боротьби на лівому фланзі атаки.

14 червня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Аут із правого флангу кинули до штрафного на Гакпо, але той у дотик пробив невдало.

14 червня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Пашалич ногою прибив у обличчя Аке в центрі чужого штрафного під час спроби пробити через себе.

14 червня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Думфріс блокував на кутовий простріл Крамарича з лівого флангу штрафного.

14 червня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Помітно більше грають на м'ячі Нідерланди.

14 червня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Сімонс отримав діагональ на лівий фланг штрафного від ван Дейка, після чого прострілив до рук воротаря.

14 червня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Відкритими шипами зіграв Ковачич проти Віфера в центрі поля, відпустивши до цього м'яч.

14 червня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кутовий заробив ліворуч Перішич прострілом у Думфріса.

14 червня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Юранович отримав по обличчю від Сімонса на правому фланзі захисту.

14 червня о 21:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

У глибині розігрує м'яч збірна Нідерландів.

14 червня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Той-таки Шутало спрямував до ауту подачу Сімонса з лівого флангу.

14 червня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Шутало перевів на кутовий простріл від Малена з правого флангу.

14 червня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Намагаються господарі пресингувати на чужій половині.

14 червня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Модрич зіграв до правого флангу штрафного на Ковачича, але тому не дав зачепитись Гакпо.

14 червня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Заблоковано на кутовий простріл від Крамарича з правого флангу штрафного.

14 червня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Проти Крамарича пішов ван Дейк прямою ногою в центрі поля.

14 червня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Контроль м'яча від Хорватії на початку матчу.

14 червня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 14 червня, відбудеться півфінальний поєдинок Ліги націй УЄФА, у якому змагатимуться Нідерланди та Хорватія. Матч пройде в Роттердамі (Нідерланди), на полі стадіону «Де Кейп», початок о 21:45.

Поки більшість європейських збірних готуються до чергових матчів кваліфікації на Євро-2024, четвірка найкращих команд дивізіону A за підсумками циклу Ліги націй розігруватиме головний трофей. Нідерланди та Хорватія – востаннє в офіційній зустрічі вони грали ще в матчі за третє місце на чемпіонаті світу-1998. Тоді божевільна команда на чолі з Давором Шукером та Звоніміром Бобаном забрала «бронзу». Минуло вже багато років з того часу, але «картаті» все одно є третьою командою світу за підсумком торішнього мундіалю, а от «помаранчевим» поки що так і не вдається повною мірою продати чергове перспективне покоління.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Нідерланди – Хорватія.

(7)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 17

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ