14 червня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 червня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 червня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Кравчук пробив з-за меж штрафного майданчика - поруч зі штангою пролетів м'яч.

14 червня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Паламарчук пішов в штрафний майданчик суперника під час виконання штрафного удару. Інгулець невдало виконав штрафний ударю ЛНЗ провів контратаку, але захисники не дозволили вразити порожні ворота.

14 червня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ВИЛУЧЕННЯ!

Тищенко отримав другу жовту картку!

14 червня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини

На останніх хвилинах більше м'яч тримають гравці ЛНЗ

14 червня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Кравчук штовхнув в спину гравця ЛНЗ, який влетів у рекламі щити.

88’

МОМЕНТ!

Шестаков на швидкості наздогнав м'яч біля лицьової лінії та зробив передачу у штрафний майданчик - Нич пробив головою, але м'яч полетів повз ворота!

14 червня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Знову Бойко намагався тримати м'яч біля кутового прапорця і знову втратив його

14 червня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

ЛНЗ розіграли кутовий. Бойко намагався тримати м'яч біля кутового прапорця, але гравець Інгульця відібрав сферу.

14 червня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Ковальов завдав дальнього удару, Самойленко впіймав м'яч.

14 червня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ!

Після дальнього удару гравця Інгульця Самойленко кінчиками пальців дістав м'яч та перевів його на кутовий.

14 червня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Козака на поле з'явився Одарюк

14 червня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Запорожець зі штрафного удару зробив навіс - голкіпер ЛНЗ впевнено зіграв на виході.

14 червня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У складі Інгульця Сидоренко замінив Коробенка.

14 червня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Після навісу в штрафний майданчик Шестаков пробив з розвороту - повз ворота.

14 червня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Небезпечно!

Сітало отримав м'яч на лінії воротарського майданчика. Тарасенко боровся з ним, заважаючи завдати удару. У підсумку арбітр зафіксував фол зі сторони нападника.

14 червня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Резепов замінив Марусича у складі Інгульця.

14 червня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ЛНЗ провів контратаку, але Нич затримав м'яч, і темп було втрачено.

Багато боротьби на полі. І набагато більше фолів, ніж у першому таймі.

14 червня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Заміна в складі ЛНЗ. Нехтій вийшов на поле замість Савіна.

71’

Сітало сфолив у нападі. Схопився за голову.

14 червня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Шестаков збив Козака у центрі поля.

14 червня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Бойко штовхнув у спину Козака, який правим флангом намагався втекти до воріт ЛНЗ. Це викликало незадоволення в.о. головного тренера Інгульця Лупашка, який думав, що арбітр не покаже жовту картку гравцю господарів.

У підсумку попередження отримали і Лупашко, і Бойко.

14 червня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Непогану атаку провів ЛНЗ. У завершальній стадії Савін робив навіс, але влучив у захисника.

14 червня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Шестаков пройшов правим флангом, віддав передачу на Нича у штрафний майданчик. Нападник довго підбирав ногу, щоб пробити і у підсумки втратив момент.

14 червня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Савін влетів ногами в гравця Інгульця.

14 червня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Інгулець у другому таймі діє агресивніше. Біля воріт ЛНЗ постійно відчувається напруга.

14 червня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Савін зі штрафного удару зробив простріл у штрафний майданчик, Лопирьонок намагався підставити ногу, але невдало.

14 червня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Козак отримав попередження за грубий фол в центрі поля.

14 червня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

У складі ЛНЗ Нич замінив Галенка, Шестаков - Копила, Тарасенко - Муравського.

14 червня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

ГОООООООООООООЛ!

Ще один кутовий виконав Інгулець. Запорожець закрутив м'яч у ближній кут воріт, голкіпер відбив, але Сітало був перший на м'ячі та вдало зіграв на добиванні.

14 червня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Інгулець виконав кутовий. Від захисника м'яч відлетів до Сітало, який пробив з розвороту, але влучив у суперника.

14 червня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Інгулець на перших хвилинах володіє м'ячем. Але переважно на підступах до штрафного майданчика.

14 червня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміни у складі Інгульця. Кравчук вийшов замість Кухарука, Сітало - замість Козиренка.

14 червня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

14 червня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 1 хвилину

Інгулець намагається створити гольовий момент. Але поки що безрезультатно.

14 червня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Козиренко в центрі збив Бойка. Попередження.

14 червня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кучеренко пробив метрів з тридцяти - повз ворота

37’

МОМЕНТ!

Козак вдало зіграв на підбиранні у штрафному майданчику. Відпасував на Козиренко, який пробив приблизно з 12 метрів - м'яч полетів вище воріт!

14 червня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Козиренко зробив навіс у штрафний майданчик, Норенко вибив м'яч зі штрафного майданчика.

14 червня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Галенко завдав удару з лінії штрафного майданчика. Паламарчук невпевнено зіграв, але з другої спроби все ж зафіксував м'яч в руках.

14 червня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГОООООООООООЛ!

Два поспіль кутових виконав ЛНЗ. Другий з них завершився голом!

Після розіграшу кутового Савін зробив сильний крос у штрафний майданчик, Коробенко у падінні намагався вибити м'яч, але зрізав його у власні ворота!

14 червня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Норенко лівим флангом увійшов у штрафний майданчик і пробив у ближній кут - м'яч влучив у захисника та полетів за межі поля.

14 червня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ЛНЗ добре розганяв контратаку, але все зіпсувала незручна передача.

14 червня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Тищенко отримав попередження за фол проти Коробенко у центрі поля.

14 червня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Інгулець провів атаку. Смоляков зробив простріл з лівого флангу, захисник ЛНЗ вибив м'яч зі штрафного майданчика.

14 червня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що м'яч знаходиться переважно у центральній зоні. Жодній з команд не вдається створити гольовий момент.

14 червня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГООООООООООООООЛ!

Савін відкрив рахунок. Футболісти Інгульца втратили м'яч поблизу свого штрафного майданчика, Тищенко віддав пас ліворуч на Савіна, який точно пробив у кут воріт!

14 червня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Савін завдав удару здалеку - дуже неточно.

14 червня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Бойко пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника та змінив напрямок польоту, але голкіпер Інгульця зорієнтувався та впіймав м'яч.

14 червня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ЛНЗ активізувався

12’

Козиренко сфолив в атаці

14 червня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ!

Тищенко у центрі штрафного майданчика отримав передачу з лівого флангу від Норенкова. Тищенко завдав удару метрів з десяти, Паламарчук ногою відбив м'яч!

14 червня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Інгулець розіграв кутовий. Пішов навіс у штрафний майданчик, але Марусич не дотягнувся до м'яча.

14 червня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах ініціативою володіє Інгулець.

5’

Тривалу атаку провів Інгулець. Запорожець намагався завдати удару з лінії штрафного майданчика, але захисник заблокував.

14 червня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Інгулець виконав перший кутовий у матчі. Козак навісив, але захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

14 червня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

ЛНЗ тримав м'яч на своїй половині поля. Спроба пройти вперед завершилася передачею в аут.

14 червня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Порушення у центрі поля. Копил отримав по ногах.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

14 червня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СТАРТОВІ СКЛАДИ

13 червня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 14 червня, черкаський «ЛНЗ» та «Інгулець» із села Петрове Кіровоградської області зустрінуться у повторному матчі плей-оф за право брати участь в УПЛ у наступному сезоні. Матч відбудеться на полі стадіону «Черкаси-Арена». Початок призначено на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший поєдинок цих команд, який відбувся 10 червня на домашньому стадіоні «Інгульця», завершився внічию з рахунком 1:1. Згідно з регламентом, у плей-офф УПЛ за рівної кількості забитих голів за підсумками двох матчів перевагу отримує команда, яка забила більшу кількість м'ячів на чужому полі. Отже, поки що перевага на боці «ЛНЗ», тому «Інгульцю» потрібно буде атакувати та забивати.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «ЛНЗ» – «Інгулець».