| Оновлено 09 червня 2023, 13:15
5320
4

Італія вирвала перемогу у Південної Кореї на 86-й та вийшла у фінал ЧС U-20

Пафунді вразив ворота корейської збірної та приніс перемогу італійцям наприкінці зустрічі

5320
4

У четвер, 8 червня, відбувся півфінальний матч молодіжного чемпіонату світу з футболу U-20 між збірними Італії та Південної Кореї. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь італійців.

Рахунок у матчі на 14-й хвилині відкрив Чезаре Казадеї. Вже за 9 хвилин корейці зрівняли рахунок, реалізувавши 11-метровий. Відзначився Лі Син У.

Все наближалося до екстратаймів, проте на 86-й хвилині Сімоне Пафунді вразив ворота корейської збірної та приніс перемогу італійцям наприкінці зустрічі.

У фіналі змагань Італія зустрінеться з Уругваєм, який у півфінальному матчі обіграв Ізраїль із рахунком 1:0. Поєдинок запланований на 11 червня о 23:55 за Києвом. У матчі за 3-тє місце зустрінуться молодіжні команди Ізраїлю та Південної Кореї (11 червня о 20:30 за Києвом).