Що трапилося із Цуренко? У Лесі міряли тиск під час медичного тайм-аута

Українка також мала проблеми з диханням і почувалася зовсім зле

8128
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко знялася з матчу 1/8 фіналу Ролан Гаррос 2023 проти першої сіяної Іги Свентек із Польщі. Матч був завершений у першій партії за рахунку 1:5.

Леся в першій партії відразу віддала два гейми на своїй подачі, отримала рахунок 0:4, потім взяла медичний тайм-аут (при 1:4) і через гейм вирішила припинити боротьбу достроково. Матч тривав лише 29 хвилин.

Поки що немає офіційної інформації про причини зняття, але українській тенісистці вимірювали тиск під час медичного тайм-ауту.

Схоже, Леся також мала проблеми з диханням і почувалася зовсім зле.