Цуренко знялася з гри у першій партії матчу 1/8 фіналу РГ проти Свьонтек

Українська тенісистка програвала з рахунком 1:5 у першому сеті

21827
24
Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко програла поєдинок 1/8 фіналу на Ролан Гаррос 2023.

Українка знялася з матчу проти першої сіяної Іги Свьонтек у першій партії за рахунку 1:5.

У 1/8 фіналу українка грала проти першої ракетки світу із Польщі. Раніше тенісистки зустрічалися на кортах двічі, українка обидва матчі програла розгромно.

Матч пройшов невдало для Цуренко. Леся у першій партії одразу віддала два гейми на своїй подачі, отримала рахунок 0:4, потім взяла медичний тайм-аут (при 1:4) і після обміну виграними геймами вирішила припинити боротьбу достроково. Матч тривав лише 29 хвилин.

В української тенісистки міряли тиск під час медичного тайм-ауту. Схоже, вона також мала проблеми із диханням та відчувала себе зле.

Переможниця зустрічі в 1/4 фіналу зіграє з американкою Корі Гауфф, 6-м номером рейтингу WTA, яка у двох сетах здолала Анну Кароліну Шмідлову зі Словаччини – 7:5, 6:2.

🏆 Ролан Гаррос 2023. Жінки. 1/8 фіналу

Іга Свьонтек (Польща) [1] – Леся Цуренко (Україна) – 5:1, відмова

(132)

Мінус чемпіон. Визначено першу півфінальну пару Мастерса в Мадриді
Теніс | 02 травня 2024, 00:45 0

Карлос Алькарас програв Андрєю Рубльову, Тейлор Фрітц здолав Франсіско Черундоло

Відбулося жеребкування плей-оф УПЛ. Відомі дати та пари
Футбол | 01 травня 2024, 13:11 1

Матчі заплановані на 29 травня і 2 червня

Коментарі 24
Stanislav Matusevych
Знову проти топової суперниці негаразди зі здоров'ям. Неприємно, але ми до цього звикли. Тим не менше, Леся провела хороший турнір, за що їй велика подяка. І, як завжди, побажання здоров'я.
8number
Прикро тільки що болячку ще терпіти Лесі, а не нам, вболівальникам. Бо для нас ти все одно краща. Подарувала нам дуже багато приємних відчуттів на цьому турнірі 💗💕
Перемоги ще будуть, а зараз велике дякуєм за гру. Одужуй будь-ласка 🥰
Borys Yablonski
Всі такі розумні ніби вихід в 4 раунд Роланд Гаррос це фігня. Між іншим Леся вже має 34 роки. І всім відомо про її панічні атаки.
freestyle2018
Є таке відчуття, що Леся задихнулася від темпу суперниці, ще трохи себе докрутила у голові і знялася. Іга, прям дуже швидка, не дивно, що вона так мало помиляється. Вона добігає до м'яча раніше, ніж він приземляється. На цьому турнірі її буде перемогти дуже важко, але сітка також непроста (потенційно Гауф, Жабер, Соболенко(Світоліна)). Дякую Лесі за класний турнір, класну гру і вітаю з найкращим досягненням на Ролан Гарос.
Сергій Юрійович
Не мені судити чому знялась. Але для спільної справи недопущення рашистів до перемоги в РГ вона зробила правильно. Хай Іга відпочине лишнього.
Kanarejka
Леся просто не могла допустити, щоб бульбозавр (подобається, як її тут охрестили добрі українські люди) стала намбер 1. А так би....
Людмила Павловська
Матч запланований на 15.30, а потім чекай 5 годин коли тебе покличуть і ми так само чекали., що це організація турніру?
FRESH VIP
Че за фігня, Леся молодець вітаемо її!!! Всі хочють найти причіну!!!! Вона молодець!!!!
dudigo78
деколи таке в тенісі буває, коли практично з першого розіграшу ти розумієш хто чим дихає і чого від тенісисток чекати. я вже на початку другого гейму зрозумів, що леся просто напросто перегоріла, а точніше згоріла, до матчу. Тому маємо те, що маємо. Головне, щоб завтра хтось інший не повторив це
igor shmuylo
Ну тут изначально  ига выше нашей Леси  на 3 головы . И тут заболела  иснялась .  Тут и так был извести результат.
alex belogubko
здоровье дороже --удачи
Serhiy (Миколаїв)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
KirTheKing
в боевом поединке между цуренко и свентенко единогласным решением судей перемогла свентенко..
Первый Среди Равных
Це у наших вже така традиція: бачиш, шо тебе виносять в одну калітку - знімаєшся типу травмована
Александр Науменко
Уявіть собі на місці Лесі Цуренко умовну Хаддад Маю, або Олену Остапенко. І щоб ви з них зробили. Тому ми і не Європа, тому і не в НАТО.