Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 04 червня 2023, 20:49
16770
12

Технічний казус, безглузда випадковість. Зоря готова до техпоразки

Начальник «Зорі» Ігор Гузь прокоментував інцидент із Мишньовим

| Оновлено 04 червня 2023, 20:49
16770
12
Технічний казус, безглузда випадковість. Зоря готова до техпоразки
УПЛ

У складі «Зорі» в матчі проти Минаю (3:0) не був заявлений Дмитро Мишньов, але він вийшов на заміну наприкінці матчу. Ця помилка загрожує луганському клубу технічною поразкою.

Начальник «Зорі» Ігор Гузь прокоментував інцидент:

«Те, що сталося – безглузда випадковість, технічний казус. Співробітник нашого клубу, відповідальний за заповнення протоколу в електронній формі, при відсиланні його до УПЛ втратив прізвище Мишньова. Потім з появою гравця на полі вже четвертий арбітр, перевіряючи корінці номерів футболістів, не звірився з протоколом. Це суто людський чинник: сезон був дуже напруженим не лише для тренерів та футболістів. Пояснити це інакше я не можу.

Одразу хочу відкинути конспірологію: і ми, і «Дніпро-1» сьогодні билися за друге місце, і я вітаю конкурентів зі сріблом. Але «Зоря» прагнула перемогти та провела, можливо, найкращий матч сезону по якості, інтенсивності, ефективності. Ми вже тричі були третіми і мріяли про Лігу чемпіонів для своїх уболівальників. Уявляєте, наскільки безглуздо було б втратити цю мрію через таку дитячу помилку?!

Хочу також зауважити, що Мишньов вийшов на поле у той момент, коли «Дніпро-1» вже повів у рахунку. Чесно кажучи, з нашого боку така комбінація виглядала б надзвичайно тупо. Зараз ми готові до будь-якого рішення футбольних інстанцій. За помилки треба платити».

Джерело ТаТоТаке
Оцініть матеріал
(251)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 12
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Sviatoslav Kudelych
А четвертий арбітр що, теж заснув? 
umnuy2
перестраховались
dadlismit
"Сотрудник нашего клуба потерял фамилию Мишнева"  Лучше бы этот сотрудник сам потерялся ...   
shoko
Такі помилки бувають тільки тоді, коли це комусь потрібно.. Тому що система майже унеможливлює подібні ситуації. Дуже багато ланок цепу..Якщо Мішньова не було б у протоколі елементарно адміністратори не готували б форму з його номером для роздягальні))  Це я просто один з прикладів роботи системи привів.. Як там сказав Гузь- не шукайте конспірології )) ну да, ну да ))
Soyer
Значит так хотели 2е занять
Vitaliy Shevchenko
На момент заміни, в паралельному матчі був рахунок 0-0, був би там інший рахунок, даної "помилки"не було. Їм не місце в спорті, вони не вірять в команду, від слова взагалі. Серветт, Панатінаікос зассяли? Колись були мужики, з Лейпцигом бились, зараз сучки, собачого роду. 
jugulator
Для Зари было бы обидно, если бы Днепр-1 потерял очки. А так результат матча с Минаем уже не имеет значения, это уже всего лишь статистическая история.
Выталкиватель парашутистов
Я балдею от поведения руководства Зари, ватники, одним словом... Тут правильно заметили, все готовилось заранее. И вопрос к 4-му арбитру - как он мог выпустить игрока, который не был записан в Рапорт арбитра?????????? Его на 100% надо наказывать дисквалификацией! Как там не хаяли Днепр 1, но они оказались гораздо порядочнее, чем представители столицы не признанной фейковой республики...  Интересно, будут наказаны все фигуранты этого безобразия, или как всегда - все спустят на тормозах?