Дмитро Мишньов тепер присутній в офіційній заявці на гру, але з приміткою

6106
2
УПЛ

Вдень 4 червня луганська «Зоря» у матчі 30-го туру УПЛ на виїзді розгромила «Минай» з рахунком 3:0. Проте луганському клубу загрожує технічна поразка за цей матч.

Одразу після гри виявилось, що на 76-й хвилині замість Сергія Булеци на заміну в «Зорі» вийшов Дмитро Мишньов, який нібито не був включений до заявки на гру.

Після оприлюднення цієї інформації в УПЛ додали гравця до офіційного протоколу матчу та написали примітку:

Примітка УПЛ: «На 76-й хвилині матчу на поле вийшов №9 Мишньов Дмитро, який замінив №10 Булецу Сергія. Мишньов Дмитро не був внесений до рапорту арбітра».

Проблема з Мишньовим ніяк не вплине на позицію «Зорі» у підсумковій таблиці УПЛ. У будь-якому випадку команда посідає третє місце, яке дає право на виступи у Лізі Європи.