Металіст 1925 та Динамо завершили чемпіонат нічиєю та вилученнями

Команди обмінялися голами

6108
29
УПЛ

У заключному турі Української Прем'єр-ліги» «Металіст 1925» та «Динамо» зіграли внічию. Для киян ця зустріч не мала турнірного значення, а харків'янам були потрібні очки, оскільки над командою нависла загроза перехідних матчів.

У першому таймі номінальні гості мали територіальну перевагу, але багато загроз біля воріт суперників не створювали. І все ж, у середині першої половини зустрічі кияни досягли свого. Жичиков у власному штрафному майданчику завалив Кабаєва, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Рамірес.

Здавалося, кияни контролюють перебіг подій, але незадовго до перерви на них чекали неприємності. Спочатку «Динамо залишилося в меншості: Дячук програв позицію Островському і штовхнув у спину суперника, який тікав віч-на-віч із Бущаном. А незабаром Габелок хльостким ударом у кут зрівняв рахунок.

У другому таймі на полі точилася гра в середньому темпі. Команди не хотіли ризикувати та демонстрували задоволеність результатом. Наприкінці матчу арбітр показав ще одну червону картку: Габелок за фол проти Тимчика отримав другий «гірчичник».