Другий рік підряд. РБ Лейпциг – володар Кубка Німеччини

Трофей принесли точні удари Нкунку та Собослаї

1667
0

За підсумками національного чемпіонату «Лейпциг» забезпечив собі Лігу чемпіонів на наступний сезон, тому виграш національного Кубка був би приємним бонусом і трофеєм для клубної історії. «Айнтрахт» же пробився тільки у Лігу конференцій, але у випадку перемоги над «Лейпцигом» міг піднятися на рівень вище, в Лігу Європи, яку він вигравав не так давно.

Перший тайм вийшов типовим фінальним - багато боротьби, багато обережності, мало загроз воротам. Команди, здавалося, боялися помилитися. На фоні інших своїми забігами виділявся Коло Муані.

В таймі другому швидкості трохи збільшилися, додав більше «Айнтрахт», але відкрили рахунок «червоні» - Нкунку (для нього це був останній матч в червоній футболці, він переходить у «Челсі») протягнув м'яч з лівого флангу в центр і з рикошетом відкрив рахунок.

«Айнтрахт» побіг відіграватися, міг забити іменинник Маріо Гьотце (йому всього лише 31, а здається, що він вже солідний ветеран), але влучив у руки Блазвіху. А контратака «биків» принесла їм успіх - закріпив перемогу команди Собослаї.

2:0 - другий підряд Кубок для «Лейпцига», а «Айнтрахт» змушений задовільнитися Лігою конференцій.