03 червня о 22:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

03 червня о 22:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Чотири хвилини дожано. На першій з них Коло Муані фолить.

03 червня о 22:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Кампль замість Собослаї.

03 червня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

ГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Швидка атака «биків», Айнтрахт панічно відбивався, тому й не дивно, що, маючи можливість винести м'яч, захист цього не зробив, внаслідок чого Собослаї отримав м'яч справа в штрафному і точно пробив у дальній нижній кут!

03 червня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Лаймер фолить проти Гьотце.

03 червня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Гьотце отримує першу в матчі жовту карткуо

03 червня о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Заімни в команд.

Шлагер замість Хайдари, Боре замість Макса, Ленс замість Хасебе.

03 червня о 22:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Лейпциг насів на ворота Траппа, хоче забити другий і закрити гру.

03 червня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Нкунку отримав м'яч зліва в штрафному, зміщувався направо, здавалося, втратив момент для удару, але вирішив бити і не прогадав - м'яч влучив у Ндіка і полетів у лівий кут, а Трапп смикнувся в протилежний!

03 червня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Заміна в Айнтрахта.

Ліндстрьом замість Роде.

03 червня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

МОМЕНТ!

Гьотце спіймав м'яч на ногу після невдалого виносу і міцно приклався метрів з 10 - Бласвіху пощастило, що м'яч летів прямо в нього!

03 червня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Заміна в Лейпціга.

Юссуф Поульсен міняє Вернера.

03 червня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Небезпечно!

Після пасу врозріз Коло муані вибіг практично на воротаря, але замість удару вирішив віддати наліво партнеру і захисник перехопив!

03 червня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Насебе впав на газон після того, як в нього по інерції врізався форвард уперників.

03 червня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Пожежа в штрафному Лейпцига нічим не закінчилася - Блазвіх вийшов і кулаком виніс м'яч.

03 червня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Темп першого тайму не змінився - такий же невисокий.

03 червня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Захисник поставив корпуч і не пустив Дані Ольмо до м'яча. Від воріт.

03 червня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Вже дим над полем. Терпіти не можу таких трансляцій, тоді дуже погіршується картинка.

03 червня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГЙИ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

03 червня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Дим над стадіоном. Із загального плану виглядає ефектно, але не схоже, щоб арбітру це подобалося.

03 червня о 21:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Нічого не додавав арбітр. Досить нудна гра.

03 червня о 21:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

МОМЕНТ!

Нкунку вивели на ударну позицію, він бив з лінії штрафного, але Лаймер в останній момент вставив ногу! Кутовий тільки.

03 червня о 21:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Непогану атаку Айнтрахта запоров Коло Муані, який заліз в офсайд.

03 червня о 21:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Арбітр проводить виховну роботу з Нкунку, який ненавмисно відмахнувся від суперника.

03 червня о 21:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

В черговий раз наступило безмоментне затишшя.

03 червня о 21:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Коло Муані невдало в чужому штрафному прийняв м'яч, відпустив його і вирішив впасти. Без наслідків

03 червня о 21:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Події ненадовго перейшли на правий фланг, де зустрілися Вернер та Гьотце.

03 червня о 21:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Клостерманн в підкат зупинив прорив Макса.

03 червня о 21:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Коло Муані не встиг на закидання по лівому фланзі.

03 червня о 21:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Гьотце зі штрафного подав вкрай невдало.

23’

Коло Муані рвався вперед на лівому фланзі, проскочив двох і Клостерманн його збив.

03 червня о 21:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

М'яч в центрі поля.

03 червня о 21:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Коло Муані пробивав у ближній кут після атаки, але влучити у площину не вдалося.

03 червня о 21:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Тепер ініціатива перейшла до Лейпцига. Моментів в штрафних поки нема.

03 червня о 21:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Айнтрахт зараз контролює м'яч.

03 червня о 21:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Тута після подач з штрафного не влучив у площину.

5’

Момент!

У швидкій контратаці Вернер аносив останній удар, але влучив у руки Траппу.

03 червня о 21:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Футболісти Лейпцига більше з м'ячем.

03 червня о 21:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

03 червня о 7:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 3 червня, відбудеться фінал Кубку Німеччини з футболу, в якому гратимуть «Лейпциг» та «Айнтрахт». Гра пройде в Берліні (Німеччина) на полі Олімпійського стадіону, початок - о 21:00 за Києвом.

«Лейпциг» за останні чотири роки втретє вийшов у фінал національного Кубка, але має в своєму активі тільки одну перемогу - вікторія в фіналі минулого розіграшу принесла команді перший трофей в історії, тому в цьому матчі «бики» захищатимуть титул. «Айнтрахт» теж перемагав у фіналі Кубку Німеччини, але це було трохи давніше - у 2018 році. Команди мають в своїх складах форвардів, які зайняли перші місця вгорі гонки бомбардирів в чемпіонаті Німеччини (Нкунку і Коло Муані), тому було б непогано, щоб ми побачили не звичну для фіналів обережність, а атакуючу гру з багатьма голами, хоча, звісно, шанси на це не надто високі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Лейпциг» - «Айнтрахт».