«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Шоу, Ліндельоф (МакТоміней, 83), Варан, Ван-Біссака, Каземіро, Фред, Еріксен (Гарначо, 49), Фернандеш, Санчо (Вегхорст, 78), Решфорд.

Запасні: Батленд, Магуайер, Маласія, МакТоміней, Пельїстрі, Еланга.

03 червня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 червня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ляпорт замінив Вокера

03 червня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Небезпечно!

Після навісу з лівого флангу МакТоміней пробив по воротах, голкіпер відбив, потім був ще один удар, але м'яч влучив в поперечину!

03 червня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини

03 червня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Аке вийшов на поле замість Гріліша.

89’

Небезпечно!

Гріліш з лівого флангу увірвався у штрафний майданчик та відпасував на Фодена, але тому не дав пробити захисник.

03 червня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Варан намагався вибити м'яч зі штрафного майданчика, м'яч влучив в ногу Холанду і пролетів поруч зі стійкою воріт де Хеа.

03 червня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МакТоміней замінив Ліндельофа.

03 червня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ортега отримав попередження за затягування часу.

03 червня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Небезпечно!

Сілва зробив сильний простріл вздовж воріт - зовсім трохи не вистачило Аканджі, щоб дотягнутися до м'яча!

03 червня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Фред отримав жовту картку за фол проти Гріліша.

03 червня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

У складі МЮ Вегхорст замінив Санчо.

03 червня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Фоден замінив де Брюйне.

03 червня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Гарначо увійшов у штрафний майданчик та намагався пробити - Стоунз у підкаті заблокував удар.

03 червня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Небезпечно!

Гарначо після пасу від Фернандеша пробивав в дальній кут воріт - зовсім трохи не вистачило влучності.

03 червня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Холанд після передачі Гріліша пробив приблизно з 11 метрів, де Хеа відбив, м'яч відскочив до Гюдогана, який добив його в ворота. Але капітан МанСіті був в офсайді.

03 червня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Небезпечно!

Решфорд завдав удару з пів кола штрафного майданчика - трохи вище воріт!

03 червня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Повернули картинку на ТВ. Ми знову з вами.

03 червня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 червня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 червня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Другий гол МанСіті

03 червня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Трансляція на Сетанті зависла. Поки що нема можливості вести текстовий онлайн.

03 червня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

ГООООООООООЛ!

Гюндоган робить дубль! І знову ударом з-за меж штрафного майданчика! Де Брюйне виконав штрафний удар, зробив м'який навісний пас на Гюдогана, який невідпорно пробив!

03 червня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Бернарду Сілва відпасував на де Брюйне, той з правої лінії штрафного майданчика зробив простріл, але м'яч пролетів повз всіх футболістів, які були там.

03 червня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Санчо з правого флангу увійшов в штрафний майданчик, намагався пройти одразу кілька суперників, але втратив м'яч.

03 червня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 червня о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 червня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +5

Де Брюйне навісив у штрафний майданчик - де Хеа на виході забрав м'яч до рук.

03 червня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Ван-Біссака збив на фланзі Гріліша та отримав попередження.

03 червня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 червня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Небезпечно

Еріксон навісив з кутового, після верхової боротьби м'яч полетів до Варана, який пробив злету прблизно з 8-10 метрів, але м'яч полетів повз ворота.

03 червня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МанЮнайтед провів контратаку. Рашфорд у боротьбі з захисником заробив перший кутовий для своєї команди.

03 червня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Небезпечно

Грішіш з лівового флангу віддав пас на Стоунза у штрафний майданчик, той від лицьової лінії відпасував під удар де Брюйне, але Фред завадив пробити бельгійцю.

03 червня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол МанЮнайтед

03 червня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Перший кутовий виконав МанСіті. Після розіграшу де Брюйне зробив навіс у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

03 червня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 червня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ГООООООООЛ!

Фернандеш реалізував пенальті. Ортега стрибнув в правий кут, Фернандеш пробив у протилежний.

03 червня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гріліш в шоці

ПЕНАЛЬТІ!

Тірні після того, як подивився повтор моменту, вказав на 11-метрову позначку.

03 червня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр пішов передивлятися момент, який кілька хвилин тому був у штрафному майданчику МанСіті. Є підозра на пенальті, оскльки м'яч влучив в руку Грілішу.

03 червня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Небезпечно!

Де Брюйне завдав удару з-за меж штрафного майданчика - зовсім близько до нижнього кута пролетів м'яч.

03 червня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Де Хеа продовжить гру.

03 червня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половина першого тайму минула. Поки що без шансів для МЮ.

Де Хеа на газоні. Йому надають допомогу.

03 червня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Каземіро навісив у штрафний майданчик, Рашфорд завдав удару головою - повз ворота.

03 червня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Де Брюйне отримав м'яч в центр полі, дійшов з ним до штрафного майданчика і втратив у боротьбі з захисниками. А була можливість віддати гостри пас на Холанда.

03 червня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Холанд прийняв м'яч метрів за 35 до воріт, прикрив його корпусом, продавив Варана, наблизився до воріт за завдав удару - вище воріт.

03 червня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ще раз гол МанСіті

03 червня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Холанд завдав удару з меж штрафного майданчика, однак він вийшов несильним, і де Хеа спокійно впіймав м'яч.

03 червня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Десь п'ять хвилин команди борються переважно в центрі поля.

03 червня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Гюндогана - найшвидший у фіналах Кубка Англії.

03 червня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол МанСіті

03 червня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Першу атаку провів МанЮнайтед. Завершилася вона порушенням правил в нападі.

03 червня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 червня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Початок поєдинку проходить за повної переваги МанСіті

4’

Небезпечно!

МанСіті виконав штрафний удар з правого флангу. Де Брюйне зроби навіс, Родрі завдав удару головою метрів з 12-ти - м'яч пролетів зовсім близько від штанги.

03 червня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

ГООООООООООООЛ!

Тільки-но м'яч розіграли в центрі поля, він опинився у Гюндогана, який завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Влучив точно в кут.

02 червня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 3 червня, відбудеться фінал Кубка Англії сезону 2022/2023. За трофей змагатимуться «Манчестер Сіті» та «Манчестер Юнайтед». Команди гратимуть у Лондоні на полі стадіону «Уемблі». Початок – о 17:00 за київським часом.

Обидві команди виграли по одному турніру цього сезону. Звичайно, перемога «МанСіті» набагато вагоміша – чергове звання чемпіона Англії. «МанЮнайтед» має в активі перемогу в Кубку англійської ліги. Чемпіонат «червоні дияволи» завершили на третьому місці.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Манчестер Сіті» прагне цього сезону зробити требл. Для цього «містянам» необхідно до чемпіонського звання додати перемогу в Кубку Англії та Лізі чемпіонів. Поки що єдиним клубом АПЛ, якому підкорився требл, є «Манчестер Юнайтед». Команда легендарного сера Алекса Фегргюсона у сезоні 1998/1999 стала найкращою у національних чемпіонаті та кубку, а також виграла Лігу чемпіонів.

У поточному сезоні «МанСіті» та «МанЮнайтед» зустрічалися двічі. Обидва поєдинки відбулися у рамках АПЛ. У першому колі перемогу з рахунком 6:3 здобули підопічні Пепа Гвардіоли, у другому колі сильнішою була команда Еріка тен Хага – 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед».