Провансальці зазнали несподіваної поразки

1669
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У суботу, 27 травня, у домашньому матчі 37-го туру чемпіонату Франції «Марсель» на своєму полі зазнав поразки з рахунком 1:2 від «Бреста».

Український півзахисник провансальців Руслан Маліновський розпочав поєдинок у запасі «Марселя». У гру він вступив на 58-й хвилини, замінивши Маттео Гендузі. Українець з'явився на заміну за рахунку 1:0 на користь «Бреста».

Вже із Маліновським «Марсель» на 75-й хвилині рахунок зрівняв, але за 6 хвилин пропустив другий гол, що обернувся для нього поразкою.

Маліновський від порталу Whoscored отримав за гру оцінку 6,3.

Програвши, «Марсель» у таблиці Ліги 1 посідає 3-тє місце, маючи 73 очки. Він гарантував собі участь у кваліфікації Ліги чемпіонів.