Заміни Львова: Герич – 5,5, Ременяк – 5,5, Вовкун – 5,0, Киричок – 5,0, Никитюк – 5,5

Заміни Чорноморця: Політило – 5,5, Войтіховський – б/о, Штогрін – 6,0

25 травня о 15:54 Данііл Агарков Данііл Агарков

25 травня о 15:52 Данііл Агарков Данііл Агарков
90’ +2

Контролюють м'яч підопічні Безсмертного, але просунутися вперед ніяк не можуть.

25 травня о 15:50 Данііл Агарков Данііл Агарков
90’

4 хвилини додає арбітр.

25 травня о 15:47 Данііл Агарков Данііл Агарков
87’

Основна боротьба йде у центрі поля.

25 травня о 15:45 Данііл Агарков Данііл Агарков
84’

Алефіренко подав з правого флангу, але Штогрін влучно пробити не зміг.

25 травня о 15:44 Данііл Агарков Данііл Агарков
82’

Єрмаков отримав попередження.

25 травня о 15:42 Данііл Агарков Данііл Агарков
81’

Все ж довелося змінювати травмованого Войтіховського. Замість нього у гру увійшов Штогрін.

25 травня о 15:39 Данііл Агарков Данііл Агарков
80’

Львів'яни продовжують грати першим номером, але у заключній фазі атак у них суттєві проблеми. Роботи у голкіпера одеситів зовсім немає.

25 травня о 15:38 Данііл Агарков Данііл Агарков
77’

Войтіховський тільки вийшов на поле і отримав пошкодження. Але підвівся, гру продовжує.

25 травня о 15:32 Данііл Агарков Данііл Агарков
73’

У Львова на полі з'явився Никитюк замість Михавко, у одеситів Авагімян залишив поле, а вийшов Войтіховський.

25 травня о 15:31 Данііл Агарков Данііл Агарков
70’

Одесити непогано захищаються, а Львів намагається проводити позиційні атаки. У другому таймі моментів не було.

25 травня о 15:27 Данііл Агарков Данііл Агарков
68’

Хадіду після жовтої одразу замінив Григорчук. Замість нього на полі з'явився Політило. У Львова Киричок вийшов замість Кузика.

25 травня о 15:24 Данііл Агарков Данііл Агарков
65’

Хадіда отримав попередження.

25 травня о 15:22 Данііл Агарков Данііл Агарков
61’

Львів перехопив ініціативу, але поки без моментів.

25 травня о 15:20 Данііл Агарков Данііл Агарков
61’

Ще дві заміни у Львова. Вовкун та Ременяк увійшли у гру, замінивши Беляєва та Алібекова.

25 травня о 15:16 Данііл Агарков Данііл Агарков
55’

Алефіренко зіграв не уважно і опинився у офсайді, хоча могла бути перспективна атака у Чорноморця.

25 травня о 15:14 Данііл Агарков Данііл Агарков
53’

Чорноморець хоч і виглядає сильнішим, але показує далеко не впевнений футбол. Львов поки не може знайти свій шанс в атаці.

25 травня о 15:11 Данііл Агарков Данііл Агарков
52’

Кузик на увірвався до штрафного майданчика і опинився на газоні. Порушення правил у цьому епізоді не було, гра продовжується.

25 травня о 15:10 Данііл Агарков Данііл Агарков
48’

Після подачі з правого флангу намагався пробити Васильєв, але по м'ячу не влучив.

25 травня о 15:06 Данііл Агарков Данііл Агарков
46’

Заміна у перерві. 17-річний Герич вперше вийшов у складі основної команди Львова. Він замінив Бугая.

25 травня о 15:04 Данііл Агарков Данііл Агарков
46’

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 травня о 14:49 Данііл Агарков Данііл Агарков
45’

ПЕРЕРВА!

1:0 на користь Чорноморця.

25 травня о 14:44 Данііл Агарков Данііл Агарков
41’

Чорноморець повністю контролює хід поєдинку, хтось сумнівався?

25 травня о 14:40 Данііл Агарков Данііл Агарков
36’

Кузик подав з лівого флангу, але ця передача була виявилася невдалою. Захисник спокійно вибив м'яч за межі штрафного майданчика.

25 травня о 14:36 Данііл Агарков Данііл Агарков
33’

Могло бути небезпечно, але удар Михайліва заблокував захисник.

25 травня о 14:34 Данііл Агарков Данііл Агарков
30’

Як тільки Львів намагається вийти в атаку – вони зразу ж роблять помилку і втрачають м'яч.

25 травня о 14:31 Данііл Агарков Данііл Агарков
26’

Після забитого м'яча одесити продовжують контролювати гру у центрі поля.

25 травня о 14:25 Данііл Агарков Данііл Агарков
23’

ГООООООЛ!

Чорноморець забиває, 1:0! Після подачі з кутового від Кузика, Салюк відправив м'яч у сітку.

25 травня о 14:24 Данііл Агарков Данііл Агарков
19’

Беляєв увірвався до штрафної, але віддати пас не зміг. Захисник одеситів зіграв уважно, було небезпечно.

25 травня о 14:20 Данііл Агарков Данііл Агарков
16’

Уся боротьба у центрі, Чорноморець виглядає краще.

25 травня о 14:18 Данііл Агарков Данііл Агарков
13’

ПЕРШИЙ МОМЕНТ У ЧОРНОМОРЦЯ!

Після подачі з флангу пробивав Васильєв, але акцентовано влучити по м'ячу він не зміг.

25 травня о 14:16 Данііл Агарков Данііл Агарков
12’

Гравці Чорноморця намагаються високо пресингувати, але пройти захист суперників вони поки що не можуть.

25 травня о 14:12 Данііл Агарков Данііл Агарков
7’

МОМЕНТ!

Бугай змістився у центр, але пробити у площину воріт не зміг.

25 травня о 14:10 Данііл Агарков Данііл Агарков
5’

Одесити на початку зустрічі більше контролюють м'яч, але поки що з конструктивом у гостей проблеми.

3’

Богдан Мишенко наважився на удар по воротам, але у площину воріт не влучив.

1’

За грубу гру у центрі поля попередження отримує Мишенко.

1’

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

25 травня о 1:39 Данііл Агарков Данііл Агарков

У четвер, 25 травня, «Львів», який вже втратив прописку в УПЛ, на стадіоні СКІФ прийматиме «Чорноморець». Стартовий свисток пролунає о 14:00 за Києвом.

Після поразки в минулому турі від «Руха» підопічні Анатолія Безсмертного втратили усі шанси на виступ в УПЛ в наступному сезоні. Більше того, з'явилася інформація, що львівський клуб припинить своє існування. «Львів» утримує два програшні клубні антирекордні серіали: загальний, який триває в чемпіонаті 10 ігор, і домашній – 5 ігор. Крім цього, загальна безгольова серія «містян» триває 405 хвилин, а на своєму полі - 304 хвилини.

У минулому турі «моряки» зазнали несподіваної домашньої поразки від «Миная» і в турнірній таблиці лише на два очки вище від зони перехідних ігор. Тож одеська команда налаштована на максимальний набір очок у Львові. «Чорноморець» може здобути 100-ту гостьову перемогу в УПЛ. Можливо, заб’є свій ювілейний, 100-й, гол в чемпіонатах нападник «чорно-синіх» Олександр Гладкий.

Раніше «містяни» та «Чорноморець» провели 6 ігор в чемпіонатах: три перемоги львівського клубу, одна нічия та дві вікторії одеситів. Востаннє «Львів» приймав «моряків» 23 лютого 2019 року і поступився з рахунком 0:1. Матч першого кола завершився перемогою «Чорноморця» - 2:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку в українській версії сайту.

(3)

15-та ракетка знялася з топ-турніру в Китаї. Їй довелося вибачатися за фото
Теніс | 08 жовтня 2024, 14:51 13

Паула Бадоса пропустить змагання в Ухані, тижнем раніше вона грала у півфіналі Пекіна